Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sárvári flextronics tapasztala...

Sárvári flextronics tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sárvári flextronics cégről negatív és pozitív vélemények érdemelnének.

Milyen szállót ad?operátornak minden pótlékkal együtt mennyi a nettó fizuja? Milyen a munka? Milyenek ott az emberek? Tényleg van napi meleg étkezés támogatás?

Megéri oda menni dolgozni?

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. nov. 3. 13:05
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia. Kezdem a sorolást.

Most rúgattam ki magam alkohol szondával, mert már besokalltam a sok ellopott pénz végett.(Igen elég rendesen leszednek az emberek pénzéből, csak hülye aki nem látja be). 2014 óta dolgoztam ott, durván 2 évig. A mostani beígért 20.000 Ft csatlakozási bónuszt felejtsd el. Meleg étkeztetést ne várj tőlük, csak ha a büfében megveszed a napi menüt nem drágán. Én most 150.000 bruttó alappal, 7 nap éjszakával, 1 délelőttös 1 délutános szombati túlórával kerestem 125.000 Ft-ot. A buszom 4890 Ft havonta. 45 km. Ha ilyen 50km nél messzebbről jársz, 6100 Ft a busz. 8000 Ft erzsébet utalvány van, 1300 Ft szépkártya ( amire ha jösz lehet vársz egy évet is mire megkapod), meg durván 8-10 ezer Ft os bónusz. Azaz kb kaptam 2 túlórával 145 ezer Ft-ot. Ha messziről jösz, akkor kapsz 30 ezer Ft bruttó különélési támogatást, akkor ezesetben neked 2 túlórával 165 ezer ftra jönnél ki kb. Ha szállóra visznek, jó esetben valami lepukkant panelba tesznek, ahol 2 és fél szobába vagytok 6-an, vagy egy kicsi egyterű apartmanba 4-en. Magán szférád nem igen marad. Összességébe olyanoknak ajánlom akik messziről jönnek, se kutyája se macskája, és nem nagy igényű. De ha tovább akarsz jutni akkor ajánlom Szombathelyen a TDK Epcos nevű céget. Jah, ha a Lenovora kerülsz, csiga tempó, 12 órás kevés fizetéssel szopatnak, hibátlan teszttel automotiv, tűrhető, de bután nem vesznek be, nespresso az agyhalál. Ott voltam én is, kutyával szebben bánnak, sok a gerinctelen féreg, meg a nyomorult ember. Most tele vannak lengyel meg ukrán vendégmunkással, mert már a hülye se megy oda dolgozni.

2016. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aucs :( ez szomorú és dühítő.. :S köszönöm az őszinte választ..akkor nem megyek oda :D
2016. nov. 11. 16:14
 3/3 anonim válasza:
Nehogy odamenj!!!!! Senkinek sem ajanlom!! Minosegellenorkent dolgoztam ott, nettoban 110-120.000et ha megkaptam. Van hokozi bonusz ami max 10.000Ft. + 8.ezer az erzsebet utalvany. Attol fugg melyik reszlegen vagy, de a Lenovo resz irto sokat 12 orazik!!! A Nespresso nem, viszont keves a fizu, emberek is szarra szivatjak egymast. Mindenki felmond, emberhiany van. Csak a c tipus megy, de az is elhuz. Volt olyan, akit bilincsben vittek el !!! ne menj a flexbe!!!!
2016. dec. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!