Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális elvárás, hogy 1 hónap...

Reális elvárás, hogy 1 hónap alatt találjak munkát Kelet-Magyarországon?

Figyelt kérdés
1 hónapja végeztem a tanulmányaimmal és a szüleim folyton ezzel jönnek, hogy mikor találok már valamit. Csomó helyre elmentem már és beadtam a jelentkezèsemet, interneten is...de nem nagyon jön válasz sehonnan vagy csak annyi h nem vettek fel, ha személyesen megyek azt mondják nincs felvétel. Közmunka lenne csak, de abba nem akarok 1 hónap után beleugrani. Már rosszul èrzem magam nagyon h nem találok semmit, de sokan azt mondják h lehetetlen rövid idő alatt munkát találni ismerős nélkül. Most akkor mi az igazság, velem van ekkora baj vagy másoknak is nehezen megy?
2016. nov. 3. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokat segítene a válaszadásban, ha leírnád, hogy mégis milyen végzettséged van? Nyilván lényegesen kevesebb munka van Kelet-Magyarországon, mint pl. Budapesten...


Amúgy gyakorlat, tapasztalat nélkül nyilván nehezebb elhelyezkedni, mint több éves munkatapasztalattal.

Meg aztán azt sem tudjuk, milyen munkát keresel, mennyire reálisak az elvárásaid, fizetési igényed, stb.

2016. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tapasztalat sajnos nincs, csak gyakorlati helyen voltam. Amúgy mindenféle munkára jelentkeztem már, fizetés annyira nem lényeg, csak kezdjem el valahol végre. Jó, azért ne 60 ezer legyen, 100-150 között bőven elég.
2016. nov. 3. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Még mindig nem írtad le a végzettséged, de a 150 ezer kezdő munkavállalóként, Kelet Magyarországon, eléggé felejtős. Nettóban gondoltad egyébként?
2016. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha villamosmérnök vagy akkor 2 héten belül. Ezen kívül még jó esélyed van gépész, mechatronika, műszaki menedzser, pénzügy-számvitel, mérnök informatikus, programtervező informatikus végzettségekkel. Ha nem ezeken végeztél valamelyiken akkor szenvedés lesz.
2016. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy elvont humán diplomával, komoly tapasztalat és nyelvismeret nélkül több hónap elhelyezkedni.

Közmunkát kerüld, ahogy az állami helyeket is. Altat, lehúz, befed...

2016. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!