Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy elvárás a férjemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás a férjemmel szemben, hogy 2-3 hónap után végre lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
26 évesek vagyunk,2 éve házasok.Az utóbbi hónapok elég nehezek voltak,sajnos sokat veszekedtünk.Majdnem két hete nyaralunk,ami szintén nem zökkenőmentes,mert közbejött egy-két probléma,de én igényelném,hogy a mindennapi gondok ellenére együtt legyünk.Ma is elmentünk pár barátunkkal szórakozni és én megkértem,hogy ne igyon túl sokat,hogy alvás helyett foglalkozzon velem,de még mindig a fiúkkal iszik,ahelyett,hogy velem lenne.Én már ezt nagyon nem bírom.Még beszélgetni se nagyon jut rám energiája,nemhogy másra.
2015. szept. 2. 00:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
2-3 HÓNAP? Ott nagy gáz van... komolyan elbeszélgetnék vele!
2015. szept. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
37%
Tapasztalatból tudom, hogy a nők sokszor túloznak, de ha igaz ez a dolog akkor beszélj vele róla vagy lehet hogy már nem akar téged...
2015. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
60%

Nem túl nagy elvárás.


Ezért nem kell 24 évesen megházasodni.

2015. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Veszekedtek is, közös időtöltés sincs, szex sincs... nagyon úgy néz ki, hogy ez már nem párkapcsolat...
2015. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: bármilyen megoldást is választasz, egyet felejts el: azt, hogy gyereket vállaltok. Az ugyanis nem fogja megoldani a problémát, csak súlyosbítani. Csak szólok!
2015. szept. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
Hűha! Biztos, hogy jól választottál?
2015. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
én a párom nélkül már egy hét múlva kivagyok. ha ő 2-3 hónapos nem volt veled akkor ott valami elég végzetes probléma van. mond el neki a véleményed.
2015. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Mindennapos téma közöttünk.Ő nem valami magabiztos a szexben,még soha nem volt orgazmusom,ami csak ront az önbizalmán,ezért sokszor inkább nem is próbálkozik.Pedig kíván,tudom,csak egyszerűbb feladni,mint megoldani a problémát...Hiába mondom,hogy én így is szeretem...De ha ez így megy tovább,akkor rossz vége lesz sajnos :-(
2015. szept. 2. 00:11
 9/36 anonim ***** válasza:
38%

Túl nagy elvárás az élettel szemben, hogy nálad jó 10 évvel idősebben végre találjak valakit?

Irigylem a problémátokat.

2015. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

A szexben rávezethetnéd, hogy csinálja... ennyi kudarc után megértem, ha nincs kedve!

De hogy mehettél így hozzá!? Én szerelem ide v oda, nem házasodnék olyannal, akivel nem jó a szex!


24/F

2015. szept. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!