Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 4 órás pénztáros munka aldiban...

4 órás pénztáros munka aldiban, mennyi lehet a fizetés? ha szóba kerül a fizetési igény mi lehet egy megfelelő válasz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 21:00
 1/8 anonim válasza:
0%

Hallod... Az Aldi olcsó szóval mondjuk 4 óra alatt

egy 20 ezrest gyűjtenél.... Ha monduk a Spar vagy Tesco

nál dolgozol akkor 4 óra alatt 100ezer-1millió FT-ot gyüjtenél. Én nem tom jó? PASSZ

2016. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt dönts el mi ami még megéri neked bruttó és kérdezd meg mi az ajánlatuk . Akkor mérlegelsz és ha tetszik oké ha nem lépsz . Arra is kérdezz rá hogy előrejutás satöbbi fejlődés van e . Ez azért fontos mert most csaliból túlzó fizetéssel kecsegtető hirdetésekkel keresnek a boltok az ünnepi felvásárlások miatt munkaerőt . Aztán leépítés meg hasonlók miatt csökkentik a létszámot .
2016. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. 100-120 ezer bruttót mondanék most így hasraütésre. Szoktam látni 6-7-8 órás fizetési ajánlatokat Aldiba meg Lidlbe, az alapján mondom ezt 4 órára.
2016. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyen helyeken nem nagyon szokott béralku lenni, ajánlanak a pozíciónak megfelelően egy összeget, és kell vagy nem kell.
2016. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt fel van tüntetve a 6 órás bér, ez alapján kitudod számolni a 4 órásat.

2016. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
indulj 2 milláról! tárgyalási pozícióban leszel, engedhetsz 1.5 re....
2016. nov. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4 órában alap esetben netto 80 at kapsz. Egy év után emelik. Meg a túlóra plusz vasárnap is nyom rajta plusz erzsébet utalvàny
2017. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én tesom 4 oraba van most kezte és nettó 140 ezret kap.és az elso valaszadonak nincs igaza mert a tescoban adnak a legrosszabbul és az aldiba a legjobban.én heti 30 oraba vok az aldiba és nettó 180 ezret kapok
2017. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!