Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakörben dolgozhatné...

Milyen munkakörben dolgozhatnék folyami/óceánjáró hajón?

Figyelt kérdés
Inkább az óceánjáró felé húzok. Magáról az ottani életről, 7-ből 7 napos 12-14 órás munkáról már olvastam. Viszont nem tudom, milyen állásokat töthetnék be. Nyilván pincérnek vagy szobalánynak elmehetnék (egy év tapasztalattal persze) de valami komolyabb munkakörben lenne esélyem? Csak angolul beszélek, egyenlőre középszintű nyelvvizsgám van, de egyetem mellett leteszem a felsőfokút. Viszont más nyelvismeretem nincs ezen kívül, alap társalgási szinten sem. Olvastam, hogy a hajókon orvos is van. Az orvos mellett biztos vannak asszisztensek/nővérek, igaz? Ilyen munkakörre lenne esélyem bekerülni? Milyen egyetemre érdemes mennem, ha mindenképp hajón szeretnék dolgozni? Van valakinek személyes tapasztalata a hajós világról?

2016. nov. 6. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ápoló és asszisztens is éveket tanul. Szobalányként mehetsz. Pincérként sem valószínű. Találnak olyant is akiknek van már tapasztalata.
2016. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sikerült találnod valamit? :)
2016. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!