Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudok 13 évesen gyorsan...

Hogyan tudok 13 évesen gyorsan keresni 20 ezer forintot?

Figyelt kérdés

Előre le szeretném szögezni hogy nem azért írom ki ezt a kèrdést hogy szidó válaszokat kapjak.

Kérlek csak a pozitív hozzászolásaitokat irjàtok meg.

Köszi

Tudom hogy ez sok de kellene.

Remélem hogy van tippetek :)


Az alábbi kategóriákat hagyjátok:


-Bàcsiktól, néniktől

-Szülőktől

-Rokonok

-Szomszédok


A válaszokat előre is köszönöm! :-)



2016. nov. 7. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Legalisan sehogy, mert 15 eves korod elott nem dolgozhatsz.
2016. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Nincs vmi más tipped?
2016. nov. 7. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Erre a kérdésre nincs pozitív válasz.


Márpedig egy 13 évesnek semmi szüksége 20 ezer forintra!


Vagyis egy oka mégis lehetne, de azt úgy hívják, hogy zsarolás és ha így van, akkor szólj a szüleidnek!

2016. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Kerdezo:

- gyerekkent mi kis rajzokat arultunk a suliban tesommal, amig az egyik szulo nem nehezmenyezte

- kreativ dolgok: gyongyfuzes, rajz, festes, karkotofonas

- haziiras :/

- korrepetalas

- koliban pl. bevasarlas plusz penzert elhozni boltbol a doogokat

2016. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Vannak akik fizetnek embereket, hogy megsétáltassák a kutyáikat. Esetleg idős nénik vagy akik sokat dolgoznak. Esetleg vigyázni ismerősök gyerekére..? Ha megbíznak egy 13 évesben.
2016. nov. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%
Kedves #3-as. Miert ne lenne pozitív válasz? Honnan tudod hogy mire kell neki ez a pénz? Honnan tudod hogy nem fontos?
2016. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

#6:

"Miert ne lenne pozitív válasz?"


Azért nem lehet pozitív válasz adni, mert megadta, hogy kiket kell kihúzni a lehetőségek közül, ezzel gyakorlatilag mindenkit kizárt.

Igaz, én az osztálytársakat kihagytam mint lehetőség, de ha nem tudja a szülő (mert ugye ez is ki van zárva), az akkor is gyanús.

Meg ugye azt is írta, hogy "gyorsan". 13 évesen még lassan is nehéz ennyit keresni, már ha apuci-anyuci nem adja oda. De ők nem adják, mert ki vannak zárva.


"Honnan tudod hogy mire kell neki ez a pénz?"


Az is eszembe jutott, hogy én is voltam 13 és nekem nem volt szükségem ennyi pénzre. Persze én is el tudtam volna költeni hülyeségekre, de ez ettől még hülyeség lett volna, aztán meg a falba vertem volna a fejemet, hogy miért nem valami értelmesebbre költöttem.


Két lehetőség van, amiért nem a szüleitől kéri: vagy azért, mert tudja, hogy nem engedhetik meg maguknak, vagy azért, mert tudja, hogy úgyis nemet fognak mondani.

Bármelyik is igaz, nem létszükséglet, amit venni akar.


"Honnan tudod hogy nem fontos?"


Érezheti úgy, hogy fontos, de ez nem is volt kérdéses (nem írtam azt, hogy nem fontos neki).

Viszont eddig is megvolt nélküle, ezután is meglesz.

Egyébként egy 13 évesnek a tanulás legyen fontos.


Végül: írt nekem privátot és valóban nem létszükséglet.

Azt írtam válaszként, hogy inkább menjen ki a szabad levegőre és focizzon, mert ha sikeres lesz, annyit vehet belőle, amennyit akar.

2016. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nem tudom legális-e ez amit írni fogok.

Például eladhatod a régi könyveidet a neten, vagy beviheted antikváriumba.

Vagy elmész túrkálóba, és utána eladod neten a ruhát. Túrkáltam már pár száz forintért olyat, amit 6000 forintért el lehetett adni.

Ez csak ötlet. Nem gyors.

1 tonna újság is 20000 forint.

2016. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves #3-as miért ne lenne pozitiv válasz. Nekem Pl. azért kell 20 ezer forint hogy megvegyem a Sea of Thievest (videojatek) de ahogy a 3 as is mondta haver ha zsarolnak akkor vegyél eggy fegyvert. Ajánlok eggy rugós kést vagy eggy pisztojt. De ha nem akarsz feltünő lenni akkor eggy csavarhúzó is megteszi.
2020. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!