Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkával tudnék...

Milyen diákmunkával tudnék egy fél év alatt 200. 000 forintot keresni? Van ilyen? Az angoltudásom kiváló, tárgyalóképes. Németből felső- és középfok felett állok, de tudom magamtól fejleszteni és gyorsan tanulok.

Figyelt kérdés
Nyelvekből vagyok a legjobb, de általánosságban jó eszem van, hamar tanulok.
2013. szept. 2. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hiába írunk itt mi neked bármit, ha épp nem kapsz olyan munkát... Vállalj el mindent, aztán lesz valami.


Plusz esetleg tarthatnál nyelvórákat.

2013. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nyelvóráknak van realitása. Általános iskolástól egyetemistáig bárkit korrepetálhatnál jó nyelvtudással.


Én egy év alatt 250-300 ezret szoktam keresni diákmunkával. A tiéd akkor lenne lehetséges, ha diákmunkáznál és mellé még korrepetálnál is, talán akkor megközelítenéd alulról a 200 ezret. Meg gondolom az a félév sem kereken 6 hónap, hanem sokkal kevesebb (tehát a pénz nem március 3-ra kell -ami pont 6 hónap múlva lesz). Plusz most lett vége a nyárnak, amikor a legtöbb pénzt lehet keresni diákmunkával.


Szedj össze amennyit tudsz, de a különbözetet vedd fel diákhitel formájában (egy félévre a minimum felvehető összegek: 75 ezer, 100 ezer, 105 ezer, 150 ezer, 200 ezer, 250 ezer). Ha egy összegben veszed fel, akkor az e félévi október 15-én jön meg, a következő félévi csak március 15 körül majd.

2013. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kell diákhitelt felvennem... igazából nem arról van szó, hogy szükségszerűségből elő kellene teremteni mindenképp a pénzt, a szüleim kifizetik. Számomra inkább azért van ennek jelentősége, mert sokkal jobban érezném magam. Így kicsit úgy érzem, lógok a szüleim nyakán. És ez már nagyon régóta tart.


Ráadásul nem tudom kitalálni, mihez szeretnék kezdeni az életben. Sok dologban tehetséges vagyok, jó az agyam, soha nem volt négyesnél rosszabb jegy az év végi bizonyítványomban... csak hát bármibe kezdek, mindig van egy olyan érzésem, hogy az nekem "nem elég jó".



Na mindegy, ez nem is tartozik igazából a kérdéshez... hogyan tudnék korrepetáláshoz tanulókat találni? Hol kell ilyet hirdetni?

2013. szept. 2. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Bárhol, minden módszerrel. Ismered a papírlapokat, amiken telefonszámok fityegnek. Olyanokat kell szétszórnod.


Bemész iskolákba ("XY tesója vagyok", ha megkérdezik) és kirakod egy üzenőfalra rajzszöggel. Iskolák környékén fákra vagy közlekedési táblákra ragasztod, vagy falra. Lépcsőházak ajtajára. Stb.

2013. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha engedély nélkül ragasztgatok, akkor nem fognak megbüntetni?
2013. szept. 3. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:

LOL, de. Ha észrevesznek. Megsúgom, senki más sem kér engedélyt falra, fára, ajtóra, hirdetőtáblára ragasztáshoz, csak megteszik.


Viszont kb. senkit nem vesznek észre.

2013. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!