Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy pályakezdő...

Mennyit keres egy pályakezdő a Budapest Bankban? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


[ez még nem a kérdés rész]Érettségi után egyéni vállalkozó lettem és úgy érzem jobb döntés volt mint egy főiskola/egyetem. Pazarlásnak tartom az éveket az életemből. Mellette OKJ-s képzésre jöttem, így járulékot sem kell fizetnem, van családi pótlék, viszont iszonyatosan unalmas, vontatott és semmi újat nem tanítanak nekem. Éppen ezért úgy döntöttem, hogy szeretnék elmenni valahova (vidék) dolgozni és a Budapest Bankból már hívtak több munkalehetőség végett is.[spoiler vége, jön a kérdés]


Az lenne a kérdésem, hogy pályakezdőként mennyit lehet keresni a Budapest Bankba? Informatikával foglalkozom a vállalkozásomban is, de tulajdonképpen még pályakezdőnek számítok. Call center és ehhez kapcsolódó munkáról van szó (ügyintéző, telesales). Mennyit lehet keresni? Tapasztalatok?



2016. nov. 9. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
pesten brutto 230-250 sztem egy ilyen callcentteres, vidéken meg 180-200 max sztem
2016. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De pályakezdőnek a bruttójáról beszélünk?
2016. nov. 9. 19:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem inkább olyan 100 nettó körül forog egy Call Cennteres fizetése?
2016. nov. 17. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:

A call center, az szinte biztos, hogy teljesítménybéres.

Általában van egy (minimális) fix fizetés, és erre jön rá a jutalék. Ha naponta legalább 10 marhát bepalizol valami szar hitelkártyára, akkor egész csinos fizetés is összejöhet. (És amilyen hülyék az emberek, ez nem is lehetetlen).

2016. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!