Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresésnél kb. mennyi...

Álláskeresésnél kb. mennyi állásra külditek el az önéletrajzotokat? Minél többre, annál gyorsabban lesz munkátok? Elmentek minden interjúra, ahova behívnak? Ha felvettek több helyre is, mi alapján döntötök?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

"Minél többre, annál gyorsabban lesz munkátok?"


Elviekben igen. Ha minél több olyan helyre beadod az önéletrajzodat, ahová MEGFELELSZ és akarsz is ott dolgozni, akkor nő az esélyed.

Ha annak a módszernek a híve vagy, hogy fogod a világ összes létező állásajánlatát és mindenhová beküldöd az önéletrajzodat, akkor sok jóra ne számíts, mert ez nem munkakeresés.


"Elmentek minden interjúra, ahova behívnak?"


Ha behívnak egy interjúra, akkor valószínűleg előtte jelentkeztem oda. Ahová meg jelentkeztem, oda nyilván szeretnék menni dolgozni is. Tehát nem értem, hogy mi a frászkarikáért ne mennék be, ha egyszer behívtak? Mert szeretem magamat szívatni, vagy mi?


"Ha felvettek több helyre is, mi alapján döntötök?"


Mennyi a fizetés, mennyire volt szimpatikus az interjún a leendő főnök vagy kollégák, mennyire van messze a hely, milyen a környezet, stb.

2016. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!