Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az ingatlanos állás?

Milyen az ingatlanos állás?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy ha majd lesz saját gépkocsim, megpróbálkozom a váltással, és jelentkezem egy ingatlanközvetítői céghez.

Mennyire nehéz az ilyen állás? Tudom, hogy rámenősnek kell lenni, hogy képviselhessek egy-egy ingtalant, és azzal is tisztában vagyok, hogy jutalékos a rendszer. Tehát ha épp egy adott hónapban nem sikerül eladnom egy hozzám tartozó házat sem, akkor haza sem viszek egy árva petákot sem, vagy van azért alapkereset?



2016. nov. 19. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Tré.

Az hagyján hogy ha nem értékesítesz akkor nem kapsz fizetést, de eleve egy nagy mínusszal indítasz, ha egyéni vállalkozóként kell csinálnod. Mert hogy az ingatlaniroda még egy petákot sem akar kifizetni utánad.

2016. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor lényegében ugyanaz, mint a biztosítói állás... :/
2016. nov. 20. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!