Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha én 129. 000, - Ft-ot látok...

Ha én 129. 000, - Ft-ot látok a fizetési papíromon, akkor én a garantált bérminimumot kapom jelenleg?

Figyelt kérdés
Szakmámban dolgozom közalkalmazottként. Ha a garantált bérminimum növekedése megvalósul amit a médiában hallani, akkor ez rám, közalkalmazottra is vonatkozik majd vajon? Hiányszakmával vagyok közalkalmazott (még) jelenleg egyébként. Mert ennek függvénye, hogy tervezzek-e esetleg külföldre menni, ha egyáltalán nem emelnek a fizetésemen, akkor sok sok tapasztalt év után kénytelen leszek én is menni, bár nem akarok jó szívvel családot itthagyni. Köszönöm szépen a válaszokat!

2016. nov. 19. 18:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah, ebből természetesen olyan 85 ezer körül kapok ki tehát ne fájjon senkinek aki fikázni akar, kemény, fizikai melóért.
2016. nov. 19. 18:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, a szakképzési minimálbért kapod.

Hogy kapsz-e emelést, az meg egy másik kérdés.

2016. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is ennyit keresek kozalkalmazottkent. Talan ugyanazt dolgozzuk. Elvileg lesz emeles es akkor 107-et fogunk kapni.
2016. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is szakmában dolgozom közalkalmazottként diploma nelkül, hianyszakmaban, palyakezdőként és nettó 150-et kapok, akkor most hogy is van?
2016. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én hegesztőként és esztergályosként dolgozom egy önkormányzati karbantartó cégnél, hívtak már magán cégekhez a fizetés duplájáért, de az utazási idő miatt annyival is kevesebbet lehetnék a családommal. Gondoznom kell idős és beteg szüleimet, nem nagyon van választásom, ha csak rajtam múlna már lehet, az országban sem lennék, hiszen Németországban a kezdő fizetésem 750 ezer lenne, tapasztalt és jó szakemberként.
2016. nov. 20. 09:54
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
szomorú:( de egyszer minden jobb lesz, én is ebben bízom :(
2016. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!