Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tartasz jó órabérnek egy...

General kérdése:

Mit tartasz jó órabérnek egy 23 évesnél?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 20:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Értem. Nem kérdeztem elég pontosan.

Úgy gondoltam, hogy suli mellett te mennyivel elégednél meg, azaz mennyi alatt nem vállalnál munkát, és mennyit tartanál jónak (saját magadnak) 23 évesen.

2010. ápr. 30. 10:38
 12/16 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, suliba járok munka mellett. Meg vagyok elégedve a jelenlegi órabéremmel, ami bruttó 1700+műszakpótlék. (3 műszak) Nem vagyok milliomos belőle, de tisztességes bérnek érzem Magyarországon.
2010. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az ember 23 évesen örüljön ha van munkája, sajna elég luxus dolog lenne ha az órabér miatt elutasíthatnánk egy melót.
2010. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hűha hol dolgoztok 1000 forint körüli órabérrel?
2010. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Hat ez egy eleg hulye kerdes, az hogy mennyit keres valaki az nem a kortol fogg, hanem attol hogy milyen munkat vegez, es mennyire ert hozz (szakkepzettseg es tapasztalat).


Azt hogy te milyen magas oraber alatt nem mesz el dolgozni az attol fogg hogy neked a penzre van nagyobb szukseged amit megkeresnel, vagy az idore es energiara amit a munkahelyeden hagysz. Ez nem attol fugg hogy masok mit javasolnak hanem a te korulmenyeidtol, lehetosegidtol es a prioritasaidtol.


Peldaul ha suliba jarsz, es sok orad van bent vagy egesz nap, es utana meg nagyon sokat kell tanulnod akkor eleg sokat szamit az a napi mondjuk negy ora amit munkaban toltenel. Ha emelett meg a szuleidnel laksz akik nem banjak ha kieszed a hutot es agy fillert sem adsz haza, akkor lehet hogy nem annyira eri meg neked elmenni dolgozni, foleg ha meg nem is fizetnek jol. Ezzel ellentetben ha sajat magadat kell eltartanod akkor ha van mas dolgod ha nem akkor nincs mas valasztasod mint elfogadod a legjobb orabert amit kinalnak, akarmilyen alacsony is.


Bar gondolom ha huszonharom evesen ilyen kerdeseket teszel fel akkor meg nem igen kellet szembenezned a realitassal.

2010. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én most 700 Ft-os órabérben dolgozok egy parképítőnél.
2010. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!