Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kereskedelemben dolgozók!...

Kereskedelemben dolgozók! Mennyire gyakori, hogy ki van adva, hogy x embernek ne adj számlát?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy helyen pénztárosként, ahol elvárás volt, hogy a bevétel felét lehetett csak bevinni a pénztárgépbe, magyarul elvárás volt, hogy adót csaljon a dolgozó a főnökségnek.

Többek közt ezért léptem ki.

Jelentkeztem több üzletbe állásra, de félek, hogy ez manapság gyakori.

Erre állásinterjún pofátlanság rákérdezni?


2016. nov. 22. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát erre így nyíltan rákérdezni, nem is tudom. Én nem tenném. De ez sokminden másból is leszűrhető. Pl. finoman rá lehet puhatolózni ilyen kérdésekkel hogy hogy telik egy munkanap, mi jellemzi a cégkultúrát, vagy amit kitalálsz.


De persze ha nálad kitétel, hogy ilyet ne kérjenek, akkor mondd el konkrétan, hogy az a célod, hogy becsületesen végezd a munkádat és olyan munkahelyet keresel, ahol ezt meg is tudod valósítani.

2016. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
úgyis rákérdeznek, miért hagytad ott az előző helyedet, majd közlöd, hogy ezért...
2016. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!