Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2017 januártól fog emelkedni...

2017 januártól fog emelkedni a szociális segély, illetve a közmunkabér, és a munkaügyi által támogatott tanfolyamok mellé járó juttatás ami 53000 FT? Mert erről nem nagyon beszélnek sehol.

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 18:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
18%
Nem. A munkabérből élőket kell segíteni, előre juttatni, nem pedig másokat.
2016. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%
Nem emelik,mert miért emelnék?Örülhetnek neki,ha nem csökkentik.
2016. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Az OECD azt támogatta, hogy nőjön a különbség a minimálbér és a közmunka között, hogy motiválja az embereket arra, hogy a versenyszférába tartsanak.
2016. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Hiába motivált az ember, hogy a versenyszférába helyezkedjen el, ha nincs hova. A cégeknek meg nagyon is jó, ha olcsó pénzért közmunkásokat tud alkalmazni. Nálunk 1500 emberből 1100 közmunkás.
2016. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
25%
Na azt azért erős túlzásnak érzem.
2016. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Sándor G ***** válasza:
27%

Az amire te gondolsz, az f.h.t., ami idén is csak a közmunk.t végzetteknek járt, pl. ha lejárt a szerződésük..

Egyébként ezt a támogatási lehetőséget megszűnteti a kormány, járási hivatalban tájékoztattak mindenkit..

Az álláskeresőit pedig csökkentei fogják..

Kell a pénz, az Olimpiára, Orbánéknak, meg a haveroknak.

Ez nem német orsz. +ausztria ahol 1évig kapja a melos a munkanélküli tám.t, 900eurót, /havonta..

Ez egy nyomorult szégen ország..ahol nem Brüsszelben döntenek, hanem Bp.en az ogy.ben,

2016. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
Én kapok fht-t, sosem voltam közmunkás, de régebben dolgoztam állandó munkahelyen, ezért most utalják. Nem tájékoztattak arról, hogy megszűnne.
2016. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Sándor G ***** válasza:

7/7-nek, te nem kaphatsz f.h.t., csak valami másféle támogatást, pl.55év felettiek, szoc.segélyre jogosultak, indokolt esetben.

De az fht. kizárólag annak adható, akinek lejárt a közmunka szerződése, és/vagy elküldték a közmunkáról, önhibáján kivül/, valamint akkor ha már kitöltötte az állásker. tám.idejét, és min.3hónapig volt előtte közmunkában.

Nagyon sok mindent megváltoztatott a kormány, és jövő év közepéig kivezetik ezt a támogatási formát.

Nézz utánna, a neten is van róla cikk, több helyen is.

jelenleg én sem kapok semmit, úgy mint sokan mások, letelt az álláskeresői tám. már 2hete,

voltam bent a járási hívatalban, de csak közmunkát tudnak ajánlani, az is dec.4.én indul.

vagyis az idén 1ft.ot sem kaphatok, sehonnan, hiába dolgoztam, húsípari cégnél,mge másutt is..

2016. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A havi 22 800 ft nem az fht?
2016. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A 22800 az az fht, a 8-as szerintem azért nem kaphatja, mert nagyobb az 1 főre eső jövedelme a családnak, mint a határ, vagy határ feletti vagyontárggyal rendelkezik.
2016. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!