Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itt miért akarja mindenki...

Itt miért akarja mindenki betanított operátornak küldeni a munkakeresőket?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Hol van az az ITT ? ITT nálam pl. mindenkit közmunkára akarnak küldeni, takarítani, szemetet, falevelet söpörni.
2016. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Gyakori kérdéseken
2016. nov. 26. 18:08
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ha máshoz nem értenek, akkor marad a betanított munka.
2016. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
irodai munkát is be lehet tanítani
2016. nov. 26. 18:15
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja vagy úgy, hogy ITT a Gyakori válaszolói ?

Valószínű azért mert nincs mindenki képben, hogy egy-egy régióban milyen lehetőségek adottak. Nincs mindenhol gyár meg gyár ahova kilehet vezényelni a jó-népet. Vannak olyan városok, nagyok, ahol bolt bolt hátán meg egészségügy aztán szevasz tavasz.

2016. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 és, az is betanított operátori munka, sz@r fizetésért, sz@r munkakörülmények között! Nem tök 8 hogy minek nevezzük?!
2016. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6 azért ne hasonlítsunk már össze egy irodai munkát gyári melóval..eleve irodában 8-16ig van munka, viszonylag normális emberek között, ülni kell, van 1 órás ebédidő, nem kell mindenért engedélyt kérni (pl. wc-re menni), nincs akkora hajtás a darabszámra, nyáron légkondi van stb. stb.

gyárban meg 3 műszakban kell menni, többnyire jó messze a lakóhelytől, folyamatos a hajtás, idióta, aluliskolázott, műveletlen emberek között vagy, nyáron óriási a hőség, a szünetek rövidek mindenhez stb.

2016. nov. 26. 18:36
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én leírtam neked a verziót, hogy a gyakorizók miért . Na de arra varrj gombot, hogy a hivatalok pl. miért (?) Jó pár évvel ezelőtt semmiféle segítséget nem kaptam az önkormányzattól, munkaügyi központtól, hogy hova merre menjek, jártam a saját utamat és ki kötöttem egy gyárban, szalag mellett, 12 órában, 2 műszakban. A kutyát nem érdekelte, hogy szakmám, érettségim, 3 bizonyítványom van. Senki nem akart belőlem irodistát csinálni és a gyárnak is jó voltam úgy, hogy a 6-8 osztályos iskolázatlan emberekkel együtt nyomtam az "ipart". Nem lettem, MEOS, sorvezető, tréner, semmi.
2016. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
áh fel kéne csak robbantani az összes ilyen trágya gyárat..kell a fenének ide
2016. nov. 26. 19:03
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

"Itt miért akarja mindenki betanított operátornak küldeni a munkakeresőket?"


Mert arra veszik fel az embert legkönnyebben.

2016. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!