Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki segít nekem önéletrajzo...

Hkat kérdése:

Valaki segít nekem önéletrajzot írni?

Figyelt kérdés

Nemtudom mit irjak bele még nem dolgoztam, nincs szakmám semmim nincs.6 évig gyesen voltam.csak szezonális munkákat vállaltam ezt nem tudom hogy fogalmazzam meg pl munkáltatók neve meg helye stb.

Ha valaki lenne olyan kedves és kitöltene nekem egy önéletrajzot, miden adatot elküldök persze a nevemet stb. Nem csak egy nagyon szépen megfogalmazott önéletrajzot szeretnék



2016. nov. 29. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ezen nincs mit szépen megfogalmazni, ahova szép CV-t várnak oda nem olyat keresnek, aki 6 év GYES után van és párszor vállalt szezonális melót...


Keress valami egyszerű melót és jelentkezz rá. Kutyát nem fog érdekelni az önéletrajzod, vagy ahol számítana oda egész biztos nem fognak felvenni.

2016. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ki, ha rákérdeznek, megmondod, hogy GYES-en voltál.

Szerintem az elsőre nem hallgass. Egy próbát megér, ne hagyd ki a lehetőséget, max. nem hívnak be!

2016. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valós adataidat itt el ne küldd, kirabolnak!


Találj ki adatokat!


Europass oldalt ismered?

A profession-on is megcsinálhatod a CV-det!

2016. nov. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!