Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmondanád a főnöknek, ha az...

Elmondanád a főnöknek, ha az egyik alkalmazott miatt lépsz ki?

Figyelt kérdés

tervezem beadni a felmondásomat a munkahelyemen, mert az egyik nővel nem jövünk ki jól. sajnos van egy sajátos, arrogáns, sznob stílusa, sokszor a műszakvezetőnek is keményen odaszól, a gyártósoron álló embereket is lekezeli, leszólja őket, gyakran mondja más emberekre, hogy "EZ".. átlagban nincs hétvégén műszak a gyártáson, de időnként van rendkívüli helyzet, mikor is 1-1 szombat délelőttöt be kell jönniük az embereknek. volt, hogy mindezt péntek délben közölték velük, és az egyik férfi jelezte, hogy nem tud jönni. erre ez a nő odaszólt neki, hogy "ez csak egy szalag mellett álló, nehogy már ő döntse el, hogy mikor jön és mikor nem".

Irodán vagyunk amúgy ezzel a nővel, eredetileg hárman voltunk, de ketten maradtunk. Amúgy mint hallottam, ez a nő 7 éve van itt a cégnél, és aki vele együtt a leghosszabb időt ledolgozta, az 1 év volt. Valahogy hullanak ki mellőle az emberek, amit kezdek érteni, hogy miért...

Elég nehéz vele dolgozni, nekem is folyton beszól, mikor ugrok a telefonért, de mondjuk ő hamarabb veszi fel, akkor utána is beszól nekem, hogy nem lazsálni kéne, hanem dolgozni.. Ilyesmik.

Egyenlőre még tűröm, de érzem, hogy szakad a cérna.

Ha oda jutok, hogy felmondok, nem tudom, hogy konkrétan mondjam-e, hogy miatta jövök el, vagy találjak ki valami "magánéleti" dolgot? Lévén, hogy ennyi ideje itt van, természetesen a főnökség odáig van tőle, és úgy érzem, az ő szava az enyém ellen, lehet, hogy nem kellene provkolánom a helyzetet, és inkább csak valami másra hivatkozni..


2016. nov. 30. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell 'kitalalni' semmit, ha mar ugyis felmondasz, siman mondd meg a fonoknek, hogy ki miatt lepsz ki, es azt is, hogy nem veletlenul lepett ki mas sem. Ha esetleg a rokona vagy csak siman dugnak, akkor se lehet sok bajod mert mar felmondtal...
2016. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint lehetne annyi eszetek, hogy felmondás előtt jelzitek, hogy gond van vele és nem fogtok sokáig vele dolgozni vagy így, vagy úgy. Aztán a főnök eldönti, hogy lép-e az ügyben vagy sem.
2016. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem haverom most olyan helyen dolgozik, hogy le van írva a szerződésben, hogy ha szarrágóskodik és a kollégák jelzik, akkor vége a dalnak.

Náluk ezért rúgtak már ki embert, mert féregeskedett.

2016. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Add be a felmondást aztán keserítsd meg a mindennapjait. Krédezd meg tőle, miért nem megy a sarkon álló édesanyjába? És hasonlók. Aztán persze ha bemószerol, lehet letagadni.
2016. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból amúgy mi a nő keresztneve?
2016. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
simán, sőt azt is mondanám "ahogy hallottam más sem sokáig bírta vele" mert nem biztos hogy a főnökben összeáll a kép... aztán majd eldönti, de lehet a főnök bírja őt, ebben az esetben ígyis-ugyis el kell jönnöd :)
2016. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt kell mondjam az én cégemnél majdnem ilyen minden második ember. Ez az élet. Már 4-5 munkahelyen voltam, mindenhol szar emberekkel találkoztam. Hiába mondasz fel a következő munkahelyen ugyanez lesz. És tapasztalat, ebben a világban egyre genyóbb emberek élnek. Ezért is van sok válás a magánéletben is.
2016. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!