Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ügyetlen, kétbalkezes,...

Egy ügyetlen, kétbalkezes, nehéz felfogású embernek van esélye gyárban jól elvégezni a sormunkát?

Figyelt kérdés
vagy szarul csinálná meg, aztán mindig visszadobnák a legyártott cuccot, meg lebasznák állandóan? nem bírná tartani az iramot sem, ha sokat szerencsétlenkedik?
2016. dec. 1. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén: a leírt tulajdonságokkal rendelkező ember szerinted kinek/hova kellene?
2016. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak a fizikai munkát tekintve ügyetlen
2016. dec. 1. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:

"Csak a fizikai munkát tekintve ügyetlen"


Akkor pont nem való gyárba.

2016. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljon? Ez az egyetlen lehetőség, ahova mindig mindenkit felvesznek. Szellemi munkára nem lehet bejutni könnyen.
2016. dec. 1. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha semmihez sem értesz, akkor ezek szerint nem csak a kéz ügyességed nem jó, hanem szellemileg sem vagy a toppon. Neked nehéz lesz bárhol.
2016. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szellemileg nem vagyok olyan rossz, vagyis mindig jól tanultam, tiszta 5ös érettségi, matekból jó vagyok, diplomát is szereztem, nyelvvizsgám is van, informatikához is értek stb stb csak a szakmám telített nagyon, ezért kellene most valami ideiglenes munka.
2016. dec. 1. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
madj orvosolják, behívnak a főnök irodájába és úgy megvernek hogy utána te leszel a brigád élmunkása
2016. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nyavalyogsz.
2016. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!