Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó betanított gyári munkásnak...

Jó betanított gyári munkásnak lenni, csak a fizetés kevés?

Figyelt kérdés
Vagy maga a munka is ganaj? Nehéz, fárasztó, stresszes? Kíváncsi vagyok azok vèleményére, aki dolgozott már ilyen helyen?
2016. dec. 2. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Diákmunkásként voltam gyárban. Unalmas a fő jellemző.
2016. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Hát hogyne, egy helyben állni és két alkatrészt összepattintani napi 8 órában, heti 5 napban, éveken át roppant élvezetes dolog.

Mármint egy majomnak, bizonyára.

2016. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

0 felelősség

0 elszámoltatás

0 munkahelyhez való köz


cserébe csekély a fizetés.


De nekem jó, mivel mellett van egy másodállásom, szóval a 2 szépen megfér egymás mellett és ki is egészíti egymást + adót is spórolok vele!

2016. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Hármas. Nem tudom milyen gyári munkás lehetsz, de az, hogy nulla felelősség ezt hogy érted? Gondolom valamit gyártottok ahhoz db szám óránkénti van, minőséget be kell tartani, ha odaxarsz a sorra, azt bizti nem fogják neked becsomagolni és elküldeni a vevőnek.... Nem értem milyen gyári melós lehetsz te.

A másik: Nekem is volt olyan munkatársam, aki azt a melóhelyét, tehát ahol én is együtt voltam vele, ami után adózott, ami álltal be volt jelentve, azt helyezte másod részre, a fekete melójára meg rápihent , a többi meg hagy szívjon, mert neki kell a másodállás is. Nah ez a pronyóság már bocsi. Az vállaljon másodállást, aki azt is el tudja látni felelősségteljesen és lelkiismeretesen ami után be is van jelentve. Ha te nem ilyen vagy, ne vedd magadra, ez csak egy példa volt.

2016. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Gimnazistaként több autóipari cégnél dolgoztam a gyártásban, az ottani tapasztalatok adták a fő motivációt az egyetemhez...
2016. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is végeztem egyetemet, mégis gyárba fogok menni dolgozni betanítottként. Nehogy azt hidd, hogy garancia bármire is manapság a diploma.
2016. dec. 2. 18:15
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Előttem már írtak jó párat. De vannak már olyan helyek ahol meg sem szólalhatsz mikor végzed a munkádat, nincs olyan hogy közben dumálsz a szomszéddal. Ismerek olyan helyet ahol ha betegszabira mész akkor nem kapsz kafetériát, ezért ha az ember beteg akkor vagy úgy megy dolgozni vagy szabadságot vesz ki rá.

Ha kifogsz egy jó helyet akkor akár még kedvvel is bejárhatsz hosszú időn keresztül de sajna ez is ritka.

Én biztos hogy nem megyek szalagra lesz ami lesz....

2016. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Minden nap 8 órában pont ugyanazt a munkát végzed, semmi kihívás, semmi felelősség, semmi előrelépés. Csak azért kellesz oda mert arra az adott munkafolyamatra még épp nincs kitalálva egy robot, és / vagy gazdaságosabb hogy te vagy ott. Nem lehet jó érzés. Egyébként szerintem hasonlóan unalmas és semmilyen lehet a BKV ellenőr is...csak álldogálni és nézni egész nap az embereket ahogy jönnek mennek, idegőrlő lehet.


DE


Arra pont jó, hogy átgondold még kétszer, hogy mi az amihez lehet affinitásod és piacképes szakma, amit szívesen csinálsz, és arra gyűjts. Ha van egy cél, akkor elviselhető bármelyik meló akár 2-3 évig is, mert tudod hogy egy "nagyobb jót" szolgál hogy ott sz*psz.

2016. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, nyilván a metronál álló ellenőrökre gondoltam
2016. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Neked pont jó lesz, kedves kérdező.
2016. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!