Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért kaptam kevesebb állásker...

Miért kaptam kevesebb álláskeresési járulékot?

Figyelt kérdés
52 ezret kellett volna körülbelül hoznia a postásnak, de csak 12105 Ft-ot hozott? Miért? Valaki tud segíteni? Ez az első alkalom. Lehet, hogy ez csak valamilyen előpénz?

2016. dec. 7. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem teljes havit kaptál. A következő már valószínű, annyi lesz.
2016. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez még nem az álláskeresési járadékod, csak Orbán karácsonyi ajándéka.
2016. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát arányosan kaptad meg ami még járt mert gondolom nem hó elején mentél el munkanélkülire. ennyi maradt a három hónap utolsó napjaiból. ennyi.
2016. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pontosan a hónap utolsó napján mentem el a munkahelyemről és nyugdíjas sem vagyok, hogy megkapjam Orbán karácsonyi ajándékát. Valami más ötlet?
2016. dec. 8. 02:27
 5/11 anonim ***** válasza:
számold már ki mennyire jön ki az összeg... hát csak van valami oka hogy most már csak ennyi járt. számold ki vagyis nézd meg, hogy mikor jár le neked ez az időszak ez ugyanaz , hogy mikor kell visszamenj a munkaügyibe is amúgy.
2016. dec. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem már csak ennyi jár hanem megint hangsúlyozom akkor, hogy ez az első alkalom, hogy küldték. 72jár abból még lejön egykis adó ide egykis adó oda és úgy jön ki 52. A nő azt mondta küldeni fognak egyet 10-e körül egyet a két ünnep között és egyet február elején. Tehát ez nem az utolsó mégegyszer mondom.
2016. dec. 8. 16:59
 7/11 A kérdező kommentje:
A munkaügyibe pedig február 22-én kell visszamenjek.
2016. dec. 8. 17:01
 8/11 anonim ***** válasza:
hát akkor megvan a válasz. ennyi.
2016. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mikortól és mennyi napi összeggel állapították meg az álláskeresési járadékod? (a határozaton rajta van mindkét adat)
2016. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


11.24-től, 90 napig 2305 Ft-tal naponta. Remélem tudsz segíteni.

2016. dec. 9. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!