Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy magyar cég angolul ad...

Ha egy magyar cég angolul ad ki egy álláshirdetést, akkor arra angol nyelven kell/érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű. De ezt oda is szokták írni. De ha nincs odaírva, viszont angol a hirdetés, szerintem angolul illene jelentkezni, vagy legalábbis angolul IS mindenképp.
2016. dec. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben is 100%-ban angolul tették fel a hirdetést. Igen, angolul érdemes jelentkezni, mivel nem biztos hogy magyar HR-es fogja felvenni veled a kapcsolatot (ő is választ ki a beérkezők alapján). Magyart is csatolhatsz - de nincsen nagy jelentősége.
2016. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hirdetés angol, akkor nagy eséllyel jobban jársz, ha angolul (is) jelentkezel.

Lehet, ez csak egy előszűrő (magyar nyelven történő állásinterjú van/lesz, csak megnézik, ki tud angolul), de lehet a hr-es nem is magyar...

2016. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh, értem. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. dec. 9. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!