Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Motivációs levél "szalagmunkár...

Motivációs levél "szalagmunkára"? Azt se tudom hol kezdjem.

Figyelt kérdés
Gyártósori operátor munkára motivációs levél? Nem tudom hogy kezdjek neki.
2016. dec. 11. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ők kérik? Mert ha nem kérik, akkor fölösleges.
2016. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ilyen munkához túlbonyolítani.



Dolgoztál már ilyesmit? Ha igen, akkor 1-2 szóban írd le, hogy miért kedvelted, írd le, hogy szeretnél egy megbízható, stabil hátterű munkahelyen dolgozni

2016. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Írd le hogy az éhenhalásnál még mindig jobb.
2016. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy ők kérik.

Nem is stresszelném magam vele ha nem.

2016. dec. 11. 13:27
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Jaj, ezeket én is nagyon szeretem, legalja munka, ők is tudják miért mennek oda az emberek de "motivációs" levelet kérnek... röhej!
2016. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne írj ilyen baromságokat, hogy mindig is erről álmodtál vagy mennyire imádod...


Egyszerűen írd le, hogy korrekt infókat hallottál a cégről, biztos állást, korrekt munkakörülményeket és ezért szeretnél náluk dolgozni. Oszt' pont.

2016. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah, egy motivációs levélnek nem az a célja, hogy te miért szeretnéd az állást - ez a mese. A lényeg, hogy ők lássák, hogy bizony te jó munkaerő leszel.
2016. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
menjenek ezek a pi csába. még szalagmunkára motivációs levél. pfffff hacsak nem lehet előrelépni, bár szalagmelónál kihalásos alapon vagy ha rokonod van bent akkor...
2016. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel azt akarják kiszűrni, hogy olyanokat azért ne vegyenek fel, akik még egy motivációs levelet se képes megírni.

Képzelem milyen leveleket irhatnak a 8 általánosos alkeszek (lehet csak röhögni akarnak a HR-esek, ezért találták ezt ki).

"Szörötnék ítt dógozni, mert kö a péz a sörre, borra, egyebekre, meg móta már a Marcsa is, hogy mönjek már dógozni."

2016. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-nek igaza van. Ezzel szűrik ki azokat, akik egy pár mondatos levelet sem tudnak komoly helyesírási hibák nélkül megírni.
2016. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!