Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez reális fizetés...

Szerintetek ez reális fizetés gépészmérnökként?

Figyelt kérdés

Gépészmérmök BSc + MSc végzettség (BME), 3 év szakmai tapasztalat, tárgyalóképes angol, középfokú német.


Fizetés: bruttó 350.000 Ft


szerintetek ez reális, vagy lehetne akár többet is kérni?


2016. dec. 13. 18:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és Budapest, ezt kifelejtettem.
2016. dec. 13. 18:19
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még többet is kérhetsz.
2016. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nosco ***** válasza:
84%
450! Aztán max alkudnak belőle.
2016. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Ha meg túl sokat kérsz akkor meg jön a "majd értesítjük"

Mindig lesz aki kevesebbért is elvallja. Rajtad múlik hogy te leszel-e az aki mások alá megy-

2016. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Három év szakmai tapasztalattal, sokkal kevésbé keresett szakterületen, egy sima SSC-ben majd' 200-al több a bruttóm. Gyanítom, hogy nem multinál dolgozol, vagy ha igen, akkor ez az első munkahelyed. Három év után Budapesten 450-600 + cafetéria körül simán fogsz kapni nem túl sok keresgélés után, kvalitásaidtól függően.
2016. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem multinál dolgozom ez tény. Nem is akarom azt, hogy feltétlenül egy multihoz mért fizetésem legyen, mert tudom hogy ahhoz multinál kellene dolgozni... És az is igaz, hogy ez az első munkahelyem. Azt viszont érzem, hogy kevés. Van sok dolog, ami ezt a kevés fizetést kompenzálja, de sajnos egyre inkább úgy érzem hogy az már nem elég ahhoz hogy "ne pattogjak". Ettől függetlenül fejlődési lehetőség és kihívások vannak, tehát nem feltétlen akarok elmenni, csak kíváncsi voltam, hogy van-e "jogalapom" többet kérni...


Természetesen ha nem kapom meg akkor nincs más út mint a dobbantás, és tudom, hogy úgy lehet igazán érdemi fizetés emelést kiharcolni..

2016. dec. 13. 19:12
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Jézusom.. Nagyon kevés. A legszebb éveid pazarlod el. Már egy 2-es szorzónál tarthatnál. A miskolci Bosch-ban kap ennyit egy kezdő mérnök makogó angollal.
2016. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
350 nálunk egy pályakezdő minőségügyi mérnök fizetése, vidék
2016. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Éreztem hogy kevés, csak ahogy említettem eddig volt mellette sok pozitívum ami miatt mégis megérte. De most már kezdtem azt érezni hogy ideje lenne minimum bruttó 400-ig feltornászni. Persze tudom, hogy munkahelyváltással, multinál még ettől többet is lehetne kérni...lehet bejátszom azt is 1-1 interjú erejéig ha behívnak. Csak kicsit hülyén hangzik, de az összes multinál dolgozó ismerősömtől azt hallom hogy alig csinálnak valamit, nem épp a szakma szépségéről szól a munkájuk, nem kell megszakadni ami nyilván jó, de sokszor már az unalmasba csap át, és mindezt több pénzért. A pénz része jól hangzik, de a jelenlegi munkahelyemen lévő pörgést és változatos szakmai feladatokat én nem adnám fel azért...ezért gondolkoztam inkább az itteni emelésben.

2016. dec. 13. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Én Bp-en, eddig csak multinál dolgoztam, de sose kaptam annyit, mint te most.
2016. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!