Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 350 ezer forint reális...

Bruttó 350 ezer forint reális fizetés ezért a munkáért?

Figyelt kérdés
Plusz bkv bérlet. Angol és orosz nyelvtudás kell, a német nagy előny ( én tudok). Közgazdász végzettség lehetőleg pénzügy vagy statisztikus szakon, esetleg matematikus végzettség közgazdász tantárgyakkal ( nekem pénzügyi végzettségem van) felhasználói szintű számítógépes ismeretek, excel pedig erős haladó szinten. Feladatok: főként adatbányászat, adathalászat, fordítási feladatok, statisztikák, kimutatások készítése, különböző elemzési feladatok. Ezen felül még az irodával kapcsolatos teljes körű feladatokat is el kell végezni. Én úgy érzem, ez már kapásból három munkakör, és az elvárt készségek, nyelvtudás sem kevés. Munkatapasztalat 1-3 évig kell legyen ( nekem kettő van).
2016. dec. 7. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
igen
2016. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Az megvan, hogy az adathalaszat illegalis?


Egyebkent brutto 350 az kb. 230-240, kezdo fizetesnek nem epp keves, de nagyon fugg attol hogy tenylegesen milyen munkat kell vegezni. Biztos, hogy legalis melorol van szo amugy...?

2016. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez valami kis cég? Maga a fizetés még so-so reális (alulról), de normális cégnél nem mossák össze a FORDÍTÁST az ADATHALÁSZATTAL és feldolgozással. Tökéletesen különböző a két dolog, teljesen más végzettséget, habitust, tanulmányokat és hozzállást igényel...
2016. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

# 2

Nyilvánvalóan data miningra gondolt, nem pedig a szó szoros értelmében adathalászatra.

2016. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ó istenem...adatbányászat...bocsássatok meg, hulla fáradt vagyok már, elírtam :D

külföldi tulajdonú cég, de nem multi.

2016. dec. 7. 21:39
 6/13 A kérdező kommentje:
nekem is azzal van gondom, hogy ez így önmagában kb három ember munkája...ahhoz képest meg kicsit kevés ez a pénz, főleg az elvárásokkal együtt.
2016. dec. 7. 21:41
 7/13 A kérdező kommentje:
persze elvállalom, ha engem választanak, mert itt legalább nem kell műszakoznom ( most call centeren dolgom, simán megkapom egy keményebb hónapban a 250-280 nettót, de se hétvégém, se éjszakám sokszor)
2016. dec. 7. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Bár a 3 munkakör szerintem túlzás, de érdekes embert keresnek (az orosz nyelvtudás miatt is többek között) Ha már van tapasztalatod, akár picivel többet is el lehet kérni, de ez nyilván attól függ hogy az mennyire releváns (2 év). Hazai cégnél mindenképpen páratlan a 350e br, de szerontem pont ez is az oka, hogy nem is fognak az elején többet megadni.
2016. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem Angol Német nyelvtudással ígértek ennyi lóvét,de nem vállaltam el mert belezavarodtam volna hamar, hol angolul beszéljek hol németül. (Telefon hívásokról beszélek egymás után). Kaptam netto 250 ezres ajánlatot is csak német nyelvre de ott pedig ,csak minimálbérre akartak bejelenteni, meg semmi egyéb juttatás, meg menjek be szombaton is 2 hetente. Úgy, hogy ez is felejtős volt. Amúgy amit írtál az nagyon karcsú 350 000 bruttó ezért. Netto 300 000 lenne a reális.
2016. dec. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
???? ez magyarországon van?? csoda hogy itt lehet ennyit keresni
2016. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!