Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Védőnők, tudnátok segíteni?

Védőnők, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Védőnő szakos hallgató vagyok, tanulmányaim során többször felmerült bennem a kérdés vajon melyik a jobb, iskolavédőnőként tevékenykedni, vagy konkrét terhesgondozással foglalkozni. Ti melyiket preferáljátok jobban és miért? A fizetés ugyanannyi mindkét esetben?

2016. dec. 18. 23:09
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én területi védőnőként dolgozom egy olyan faluban,ahol van iskola is.Tehát a körzeti munka mellett(várandós gondozás, csecsemőkés kisgyermekek gondozása, nővédelmi munka)bőven van feladat az általános iskolában is.Én jól érzem itt magam,sosem lehet unatkozni.Nem tudom,mit értesz az alatt,hogy konkrét terhesgondozással foglalkozni,mert nincs olyan védőnő,aki csak várandósokkal foglalkozik.Van körzeti védőnő(iskolával vagy anélkül),iskolai védőnő(általános iskolában),ifjúsági védőnő(középiskolában),kórházi védőnő és CSVSZ-ben dolgozó védőnő.Az alapfizetés ugyanannyi,munkáltatótól függ,hogy mennyi pluszt ad.

Szívesen válaszolok még,ha van kérdésed.

2016. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!