Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát végezzek, ha...

Milyen munkát végezzek, ha érettségi után szükségem van kb.800. 000 forintra maximum egy éven belül?

Figyelt kérdés

Ha igényel szakképesítést, annak megszerzése értelemszerűen rövid időbe teljen (fél év), és a munkára fordított idő alatt legyen meg a 800.000 forint.


Mentőápoló tetszik, mert a pénzen kívül is teremt értéket, de a szakképesítés megszerzése 12 hónap, ami az én helyzetemben túl sok.



2016. dec. 20. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész minimálbérért dolgozni is megkeresel ennyi pénzt 1 év alatt.
2016. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha beszélsz nyelvet en kimennek külföldre.
2016. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
mire kell
2016. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha értesz a programozáshoz akkor lehetséges ennyi pénzre szert tenni, ha nem akkor esélytelen. Menj jelentkezz gyári munkásnak, jó esetben megkeresed a havi 110-et 12 órában. 100-at félre teszel 10 ezerből meg élsz, éhen halsz.
2016. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Én nem értek hozzá,de beugrott, hogy fél éve vagy mikor, már nem tudom, mászkáltam fészen, és valakinek az adatlapján láttam, hogy valami külföldi hotelbe ment dolgozni. Amúgy egyetemista, gondolom vagy kollégiumra, vagy tandíjra, esetleg mind a 2-re gyűjtött. Amúgy én nem tom.
2016. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
hagyjuk már ezt a "programozás" hülyítést! Amúgy ennyi pénzt csak külföldi munkával tudnál félrerakni... viszonylag könnyedén de azért meg kell húzni a nadrágszíjjat ott is.
2016. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Felteszem érettségi előtt otthon laksz, a teljes megkeresett pénzt félre tudod tenni, utána pedig meg akarod venni valami ismerős kocsiját vagy ki akarsz utazni mondjuk az USA-ba. Ha van 12 hónapod, akkor ezt a legegyszerűbb valami durva hajós idénymunkával megkeresni, de ha az nem opció, akkor minden nap suli után, plusz szombatokon és vasárnapokon a Mekiben melózva simán össze lehet hozni. Életed addig nem lesz, mérlegelj, hogy ér-e ennyit ez a cél. Egy kocsi nekem biztos nem érne ennyit, de egy utazásért simán hét napoznék.
2016. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés hol laksz, mire költesz.


Ha otthon laksz, nem kell rezsit, kaját fizetned akkor minimálbérrel is félretehetsz ennyit.


Nagyon mást meg nem tudsz csinálni szakképesítés és valós tudás nélkül.

2016. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!