Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres 2016-ban egy...

Mennyit keres 2016-ban egy óvodai dajka, érettségivel?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha a nettó összeg mellé, megyét is írnátok,és azt ,hogy államiba vagy magán helyen vagytok??

köszönettel


2016. dec. 21. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Pontos összeg: ló f a s zt se!!!!!!!!!!!
2016. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a melót senki sem a pénz miatt választja, hanem hivatás, mert valami megmagyarázhatatlan okból jólesik neki mások kölykeit pelenkázni és kimosni őket a szarból.
2016. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem,mert most halottam ismerős ismerősétől /aki most végzi a Dajka tanfolyamot/ hogy kézbe 120.000at kap majd és hogy milyen jó,mert közalkalmazott lesz meg a stb...

Gondoltam,meg kérdezem,hogy más is így kap-e vagy hasonlóan...?

2016. dec. 22. 01:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. én is így tudom. Azért bátorkodtam válaszolni. Még ha nem is turkálok konkrétan a zsebében, de ismerek egy csajt, aki bölcsődébe dolgozik és bár tiszta hülyének tartom, de hát ez van, nem szólok bele. Közalkalmazottnak lenni ebben a mocskos országban szerintem baromira nem jó.


Viszont hallok tőle érdekes sztorikat. Például a cigány gyerekek borzasztó szeretethiányosak, meg ilyesmi.


Ha kedves az életed, nem választod ezt a "hivatást". Nem tudom mi a jó egész nap egy bölcsődében rohadni ennyi pénzért. Főleg, hogy borzasztó ami egy-néhányban van.

2016. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát ha megkapok kézbe 120at az nekem jó összeg, napi 8órában,

Amúgy üzletben dolgozom részmunkaidőbe és ahogy a közeljövőt nézem ez nem fog változni,ami sajnos nem rajtam múlik.. így kénytelen leszek vmi mást beújítani,

a kettő együtt már nem rossz,főleg,hogy babázni akarunk és utána már nem szeretnék boltban dolgozni, inkább a gyerekekkel...

ui.amúgy ahogy elnéztem a dajkákat, egyik se kapkod idegbeteg :-) és nyugdíjas állás!

ami ha összehasonlítom az én bolti 15év tapasztalatommal ég és föld! na itt aztán vannak szép dolgok...és itt bármikor repülhetsz!!!

2016. dec. 23. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!