Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy pizzafutár/é...

Mennyit keres egy pizzafutár/ételkihordó futár 2016-ban?

Figyelt kérdés

1.netto/hónap


2.Megéri-e 1-2 évig ezt csinálni?(szeretek vezetni, ami nyilván fontos)


2016. dec. 3. 11:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Budapesten, az lemaradt!
2016. dec. 3. 11:15
 2/6 anonim ***** válasza:
már meg lett válaszolva ez a kérdés a minap! Nézd vissza a válaszokat! pár nap alatt semmi sem változott a fizetésekben.
2016. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kereset változó.

2 helyen dolgoztam, mindkettőhöz kell saját kocsi.

Az egyik helyen 7k nettó volt/nap, kevés melóval, nem volt címpénz, viszont kb a borravaló fedezte a benzinpénzt, 8-9 óra munka volt egy nap.

A másik helyen 12 órát kell dolgozni egy nap, szintén 7k a napi nettó, de mellette 200ft-os címpénz is volt, de rengeteg munka volt egy nap. Itt hétvégéken akár 13-15 ezret is lehetett keresni benzinpénzt levonva, hétköznap 8-12 ezret.

Én is szeretek vezetni, élveztem is a munkát, viszont én csak suli szünetekben, párszor hétvégéken csinálom, nem tudom hogy bírnám állandóba.

Ebből a keresetből még lejön a kocsi amortizációja és persze a kötelező biztosítás, egyéb fenntartási költségek stb.

2016. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Még annyi hogy kocsi szempontjábol egy opel corsa B megfelelő? 5l a fogyasztása
2016. dec. 3. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Főleg a fogyasztás számít, persze 5l nagyon jó.
2016. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%

pizzafutár ---> alvilági személy


a pizzafutárok igény szerint más ellátási lánc tagja is lehetnek.


Igen, a drog szállítására célzok.


Mindig azt kamulom be nekik, hogy elromlott a kapunyitó gombom, és lemegyek eléjük, ugyanis nem akarok ~200-at fizetni azért, hogy felhozza a kaját a másodikra.


Ugyanis egyik-másik nekiáll pattogni, hogy ő a minimálbérből nem tud megélni, és JÁR neki a borravaló...


IIIIIIGEN? Nekem sem fizetnek azért pluszban, hogy a MUNKÁMAT VÉGZEM.


És ezek az emberek elvárják, hogy sokat keressenek, mert esőben/hidegben is szállítanak!


Nyilván ez is olyan tevékenység, ami nem a munkabér miatt jövedelmező.

2016. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!