Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alap német nyelvtudással...

Alap német nyelvtudással kimennétek külföldre? Pl Németországba

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 15:40
 1/9 anonim válasza:
100%

Nem hiszem, legalabb kozepszintu tudassal mar inkabb, bar akk mar inkabb Svajcba.:D

De ahhoz hogy ne kelljen allandoan ingaznod, es hazautaznod, kell talalnod vmi helyet, ahol elhetsz, persze minel olcsobbat. Ha nem eleg olcso, elviszi mden penzed. Aztan hiaba fizet mdjuk a pakolas mdjuk 3-400 ezret ft-nyi eurot havonta (talan), ha elkoltod kajara es lakberre, semmi ertelme nincs, h kint legyel. A legjobb az, ha kint el rokonod, ismed.. Munkat talalni, elhelyezkedni kulfoldikent nyugaton, sztem most mar egyre nehezebb lesz a menekulthelyzet miatt.

2016. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Még középfokkal is alig tud az ember megszólalni az esetek nagy részében. Az alapfokot meg csak annak nem dobják utána, aki nem akarja.


Persze kérdés, hogy mit csinálnál, ha mosogatni mész, akkor elég ha megérted, hogy másnap mikorra kell menni, ha kicsivel is komolyabb állást akarsz, akkor bajban leszel, és egy csomó pénzt fogsz elverni olyan kinti magyarokra, akik beszélnek/telefonálnak/ügyintéznek helyetted.

2016. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megmondom az őszintét első körben konyhára mennék ahol magyar a chef is.
2016. dec. 26. 08:20
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Elárulok egy titkot, ha a német nem akar megérteni, a középfokú tudásoddal se mész semmire!
2016. dec. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Alapfokkal mar azert el lehet boldogulni, kozepfokkal meg plane, hulyeseget irnak azok, akik azt mondjak nem. En is alapfokkal jottem ki, es mindenhol megertettek mit akarok, minden csak hozzaallas kerdese. Az valo igaz, hogy voltak olyanok, akik lenezik az ilyeneket, de a tobbseg hala a jo egnek nem ilyen.
2016. dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

"Alapfokkal mar azert el lehet boldogulni, kozepfokkal meg plane, hulyeseget irnak azok, akik azt mondjak nem. "


Én még felsőfokkal is nehezen boldogultam Ausztriában a nyelvjárás miatt.

2016. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En azt irtam, hogy el lehet boldogulni, nem azt, hogy politizalni fog anyanyelvi szinten egy nemettel. Ausztriaban masabb az valo igaz, eppen ugyanugy, mint a bajor, mert azt pl en sem ertem.
2016. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vookie válasza:
100%
Amit a németek legtöbbje értékel, az az, hogy ha akár alap fokkal is jöttél ki, de próbálsz fejlődni, a szakkifejezéseket és a tájszólásban használatos kifejezéseket megtanulod (legalább annyira,, hogy megérted, ha magad nem is használod). És ha rendesen dolgozol.
2016. dec. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!