Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha újrakezdhetnétek, mit...

Ha újrakezdhetnétek, mit tanulnátok, milyen irányba mennétek, mik lennének a célkitűzések?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha újrakezdhetném biztos hogy nem otthon járnék egyetemre. Semmit nem ér. Aztán nem vergődnék ottho. a lehúzós melóhelyekkel sem. Ezek miatt kb 15 évvel tartok hátrébb mint ahol tarthatnék.
2016. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

megtanultam volna angolul és németül amíg ingyen lehetett.. többi tantárgyra magasról sz@tam volna rá. (5ös töri érettségi.. kitörölhetem vele az életben)


aztán 3d tervezés, autocad, solidworks programokat sajátítottam volna el magas szinten.

2016. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jogot, mint most, csak külföldön, angolszász országban. Kb. most kezdeném el bejárni a világot a meló segítségével.
2016. dec. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több nyelvet tanultam volna, és esetleg marketing, az érdekelt mindig.
2016. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is utólag leszarnék mindent, még az érettségit is.


Angol, német nyelv beszéd szinten, IT-s vagy valamilyen 3D modellezős szakterület, 3DSMax, Maya, Photoshop...ezekben még alkalmazottként is 300 ezres fizetések vannak ismerősi körömben. Lehet cégben nyomni, de szabadúszóként is, amennyit bír vállalni az ember. Plusz folyamatosan fejlődő, változó meló.


De így utólag már azt mondom mindegy.

2016. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kezdeném újra. Értékelem az életben tett döntéseimet.
2022. okt. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néhány dolgon elvesztegettem sok időt, azokat kihagynám, illetve felgyorsítanám. Ezek között van a nyelvek gyorsabb elsajátítása és az ország gyorsabb elhagyása.
2022. okt. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!