Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha újrakezdhetnétek a várandós...

Ha újrakezdhetnétek a várandósságot, mit csinálnátok másként?

Figyelt kérdés
Máskorra időzítenétek? Mire figyelnétek jobban? Mit csinálnátok másként?
2015. márc. 27. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem zabáltam volna annyit :)
2015. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szintén zenész! :)
2015. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Csatlakozom!

De most talán annyit javíthatok a dolgon, hogy terhes vagyok a tesóval, és most 12 hetesen ismét elkezdtem sportolni és 160 grammos ch diétát csinálni.

Nem szeretnék olyan bálna lenni,mint a fiamnál.

2015. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Mindent ugyanúgy csinálnék.
2015. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:D


És miért ettetek olyan sokat? :) Úgy éreztétek, hogy menten éhen haltok, vagy csak azt hittétek, hogy "mindent lehet"? :) Mi számított soknak? :)

2015. márc. 27. 11:04
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Semmit, mindent ugyanugy csinálnék.
2015. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Én két dolgot tennék máshogy.

Egyrészt nem idegeskedtem volna minden apróságon a terhességgel kapcsolatban. Másrészt eleve ch diétán voltan az IR miatt és az első trimeszterben ezt feladtam a gyomorégés miatt (azt ettem, amit bírt a gyomrom és az nem az igazán egészséges dolgok voltak sajnos), majd visszatértem rá, mivel terhességi cukros lettem. Viszont ebben a kb 8 hétben felugrott 4-5 kiló, amit kivédhettem volna.

2015. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon égett a gyomrom az elején, ezért kizárólag a tészta féléket kívántam, rengeteg péksüteményt ettem. Az első trimeszterben már kb. 10 kg-ot híztam...

aztán a 2.-nál elkezdtem figyelni, de úgyis feljött rám még 5 kg minimum...az utolsóban meg ugye maga a baba nőtt, meg ott is híztam persze, 22 kg-al mentem szülni.

Meg hát én egyszer sem hánytam, úgy gondolom, azért aki émelygős, étvágytalan vagy hányás tüneteit produkálja az nyilván kevesebbet szed fel.

De lement amúgy szoptatással a nagy része, 8 hónapos a picim és már csak 3 kg van rajtam.

2015. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem hallgatnám meg a rengeteg "jó" tanácsot, amivel elláttak az emberek, másrészt nagyon-nagyon-nagyon sokat aludnék :D
2015. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szakérteném meg magam. Az elsővel pl. Kb. Kívülről megtanultam a férjem szülészet-nőgyógyászat tankönyvét. A másodikat most várjuk, fórumokat néha nézegetek, de nem nyitok meg mindenféle kérdést, nem keresek rá mindenre, nem nyúzom a párom parákkal. Legalábbis igyekszem. :D
2015. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!