Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg mennyi egy pizzafutar...

Jelenleg mennyi egy pizzafutar fizetés 12 órában?

Figyelt kérdés

Jelenleg mennyit fizetnek a pizzazok a futaroknak saját autóval?(kisebb városban,12oraban)

Leginkább oraberre(vagy Napberre) borravaló és kocsikopas érdekelne

Vagy mennyi lenne a reális?

Köszönöm előre is



#autó #pizzafutár #pizza pizza #futár fizetés fizetés
2016. dec. 28. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Kocsikopás?

Szerintem azt mindenhol a fizudból fedezed, arra nincs plusz fizu :D

A legtöbb helyen címek után kapsz pénzt, így ennyiből nehéz megmondani, érdemes tudni, mekkora a pizzéria forgalma. Napibér is függ ettől + ugye a jatt.


De ha kisváros, nagyforgalmú pizzériája, akkor szerintem 150.000-190.000 körül lehet keresni, de ebből kell megoldani a kocsi karbantartását + tankolást is.

2016. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én egy puccosabb étteremnél dolgozom, napi 5-20 közötti címem van. Saját autóval vagyok, napi 4 ezer a fix + 100 forint címenként + a borravaló illetve napi egy melegétkezés. Reggel 9 re kell bemenni, 11 től van kiszállítás és este 9-10 között szoktam zárni a "kasszát". Legrosszabb napokon 3-4 ezret szoktam keresni, de jobb napokon 13-15 is simán megvan.
2017. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!