Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol a legjobb a munka? Kfc,...

Hol a legjobb a munka? Kfc, Burger king, Mcdonalds, vagy Spar?

Figyelt kérdés
Dolgozni szeretnék, jelenleg gimnazista vagyok, de nem tudom melyik céghez jelentkezzek, hol járnék a legjobban fizetés szempontjából.
2016. dec. 31. 16:09
 1/6 Lidia69 válasza:
54%

Ez sok mindentől függ....diákmelo vagy nem .milyen a fizikumod ..

Szerintem a spar mert igyis -ugyis nehéz lesz .

De ezek a gyors éttermek a legrosszabbak (szerintem) sok ismerősöm dolgozott már ezeknél cégeknél és 1 hónap múlva ki is léptek mert nem érte meg annyi munka ilyen kevés pénzért

2016. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van itt egy Balázs nevű futóbolond, aki állítólag éveket dolgozott gyorséttermekben. Ha szerencséd van, akkor majd ő válaszol a kérdésedre.
2016. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akit ismerek és a sparnal dolgozott mindenki szidja mint a bokrot
2016. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nespresso, munkaviszony részmunkaidőben, 1390 bruttó órabér.
2016. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a Sparban évek óta ugyanazok az arcok vannak, a McD.-ben, Burgerben meg kb még nem láttam kétszer ugyanazt. Csak jobb lehet a Spar. Olyat válassz, ami közel van.
2016. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a sparban dolgozom és szeretek ott lenni:D bár ez a légkötől függ szerintem:)
2017. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!