Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol jobb a fizetés és hol...

Hol jobb a fizetés és hol jobbak a munkakörülmények? Veszprém, Székesfehérvár körzetben.

Figyelt kérdés
Valeo, Continental? És még hol érdemes érdeklődni, hogyan lehet hatékonyan munkát keresni?

2017. jan. 3. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Fehérvárba gondolkodj szerintem, több a lehetőség és magasabbak a fizetések. Denso, Harman, Köfém, Visteon, ezek mind jól fizetnek. De nem rossz a Videoton és a Mondelez (Győri Keksz, Milka stb) se. Vannak még gyárak, azokat is érdemes megnézni. Azt tudom, hogy az Alföldi Tej sem rossz, de a városban a legkevesebbet fizetők között van.
2017. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Grundfos, Jüllich Glas, Brunswick stb
2017. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
61%
Nem írtad le a szakmád, de úgy sejtem, hogy valami mérnöki dolog lesz. Ha pl. informatikus mérnök (vagy programozó) vagy, nagyjából mindegy. Munkalehetőség mindkét helyen sok van és Veszprémben is tisztességesen megfizetik. Itt pl. Continental, Valeo, CAE, BalaBit, OpSwat, meg amikről még nem tudok, de sok lehetőség van. Veszprém nyugodt, csendes város és olcsóbb az élet mint Fehérváron.
2017. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszerű operátor munkakör. Am valószínű a Conti lesz.
2017. jan. 19. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as lehet, hogy olcsóbb, de a fizetése se lesz ott annyi, mintha Fehérváron dolgozna..
2017. jan. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] - Többek között eszerint is egyértelműen Fehérvár a nyerő.
2017. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!