Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dunántúlon mennyivel jobb a...

Dunántúlon mennyivel jobb a helyzet munkaügyben? Mennyire nehéz elhelyezkedni normális munkahelyen?

Figyelt kérdés

Érdemes lehet odaköltözni? Először albérletbe aztán ha jó hely akkor lakást / házat venni?

Milyen lehetőségek vannak?

Dolgozok jelenleg de nem szeretem, de nincs másik lehetőség egyenlőre... (Szabolcs megye, nem gyári munka, hivatali de ez...)



2016. okt. 12. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, miért van az, hogy a dunántúli fiatalok nagy része Budapestre vagy Nyugat-Európába költözött, vagy ha az osztrák vagy szlovák határszélen él, akkor ingázik?
2016. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább Pestre költözz.
2016. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor sehol sem érdemes ebben a **** országban élni? Pesten is próbálkoztam, de csak olyan munka jutott amivel mindig volt valami... hiába a három végzettség.
2016. okt. 12. 08:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Három végzettség.. És pedig? Nekem csak egy van, sose voltam még munkanélküli... Imádom, hogy bemondanak számokat az emberek
2016. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom jól hogy semmit nem érnek minek soroljam fel.

Vadgazdasággal nem sokat érek, webfejlesztőhöz kevés a tapasztalatom, pék meg nincs csak éjjel, 10-15 órában.

Fotózás, fotós cikk kereskedelem érdekelne de olyan munka természetesen nincs, max. media markt ha van műszaki eladóija az embernek, de inkább diákokat alkalmaznak már mindenhol.

Mint írtam lehet hogy munka van csak olyan nincs amit szeretne is az ember csinálni anélkül hogy hetek-hónapok múlva előjöjjön az hogy nem szereti csinálni, és csak frusztrált lesz.

2016. okt. 12. 09:51
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Vállalkozni mindenhol lehet, ha tudsz valamit, amire van piaci igény. De szerintem a Dunántúlon azért mindig akad munka, legrosszabb esetben gyárban, több műszakban.
2016. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyire válogatós vagy, akkor itthon csak Budapest jöhet szóba, itt van egyedül választék. De ha neked Budapest nem felelt meg, akkor menj Londonba, ha az sem, akkor kösd fel magad, mert veled van a baj...
2016. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Hát nemtom, de ha ilyen végzettségekkel nem találsz munkát, akkor veled van baj, csak ezt tudom mondani. Webfejlesztői képesítésed is van? És azzal nem tudsz Budapesten elhelyezkedni? Elég fura. Valamit rosszul csinálhatsz.

[link]

2016. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

8:

Pont ez az a terület, ahol az ilyen okj-s bohóckodások senkit nem érdekelnek...

2016. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A Dunántúl nagy részén sokkal jobba a helyzet mint keleten. A Dunántúlon főleg Pécs környéke (egész Baranya), de Veszprém, Somogy és Zala megyék egyes területei elég elmaradottak.

A Dunántúlon Fejér, Komárom-Esztergom és Győr-Moson-Sopron van a legjobb helyzetben, ezek országos szinten is a legfejlettebb megyék. Székesfehérvár és Győr környékének fejlettsége szinte a fővároséhoz mérhető.

Persze Budapest ezeknél a területeknél többet kínál a legtöbb dologban, de nem feltétlenül éri meg oda költözni, ha valaki nem szereti a koszt, a bűzt és az óriási tömeget.

Én általában Székesfehérvárt szoktam ajánlani ilyen kérdések felmerülésekor itt a gyakorin, mivel én Hajdú-Biharból költöztem ide 2012-ben. Jó helyen fekszik, közel van minden: a főváros, a Velencei-tó, a Balaton, ha kirándulós vagy, közel a Vértes, a Velencei-hg., a Bakony. Maga a város is szép, a lakónegyedek rendezettek, a belváros is hangulatos. A fizetések általában jóval magasabbak az országos átlaghoz képest, de ehhez igazodnak az ingatlanárak is. Nekem megérte ideköltözni úgy is, hogy még mindig albiban lakom.

Vannak, akik munkásszállókban vagy kedvezményes albérletekben laknak.

2016. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!