Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Merjek 16 évesen lányként...

Merjek 16 évesen lányként diákmunkát vállalni suli mellett?

Figyelt kérdés

Heti 1-2 napról lenne szó, inkább hétvégén. Már találtam is olyan munkát ami tetszik (cimkézés), egész jó fizetéssel. Viszont az én osztályomban gáz ha valaki dolgozik, az barátaimnak nem is akarnám elmondani.

Valaki mesélne a tapasztalatairól, hogy megy a munka? Félek, hogy nálam jóval idősebbek lennének és rosszul érezném magam emiatt.



2017. jan. 4. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne mondd el az barátaidnak! Fura iskola, ahol szégyen az munka. Ha esetleg rosszul érzed magad, kilépsz, és keresel másik munkát.
2017. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

" az én osztályomba gáz ha valaki dolgozik."


Mekkora egy okádék generációd van neked.

2017. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó leírta a lényeget.

Gondolom osztálytársaid nagyrésze elkényeztetett kis p*cs, akinek az a jövőre irányuló terve, hogy majd anyuci-apuci pénzén eléldegél élete végéig.

Csakis az ilyen genetikai hulladék, selejt "emberek" közt gáz az ha valaki dolgozik.

Na meg a tudjukkik közt.

2017. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!