Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közös megegyezés nyomtatványba...

Közös megegyezés nyomtatványba tüntessem fel hogy konkrétan hány nap alatt szeretnék kilépni vagy mi?

Figyelt kérdés
Tehát én arra gondoltam hogy közös megegyezéssel kilépnék egy hét alatt ha belemegy a főnök. De ha azt mondjuk, hogy legyen mondjuk két hét akkor ahhoz nyomtatni kéne egy más nyomtatványt. Tehát egy semleges nyomtatvány jó lenne, hogy a munkaadóval megbeszéltekhez mérten közös megegyezéssel megszűnik a munkaviszonyom?
2017. jan. 4. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak azt szoktam beleírni, hogy szeretnék közös megegyezéssel távozni.


Volt, ahol elutasították, a közös megegyezést, de ráírtuk a lapra, hogy a felmondási idő után, volt, ahol belementek, hogy 2 hét után mehetek, ott nem írtunk új papírt, a főnök is tudta és én is, hogy mikor fogok pontosan kilépni, szóltunk a HR-nek, hogy úgy készüljenek.

2017. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

Alulírott .................... azzal a kéréssel fordulok a munkáltatóhoz, hogy munkaviszonyom ..................-i utolsó nappal, közös megegyezéssel történő megszüntetéséhez hozzájárulni szíveskedjék.


Nálunk így volt már felmondás és rendben volt. Annyi, hogy a főnöknek is alá kell írnia, és rá kell írnia, hogy "A felmondási idő ledolgozásától eltekintek". Ezt leadhatod korábban, tehát pl ma leadod és mondjuk január 31-et írsz rá. De a közös megegyezésnek eleve az lenne a lényege, hogy előtte megbeszélitek.

2017. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!