Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25-30 órás gyakornoki poziciob...

25-30 órás gyakornoki pozicioba ha most felvesznek, a sielest mar kifizettuk februárra 1 hétre, szerintetek elengednenek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem, nem biztos, hogy érdemes egyáltalán odamenni.
2017. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért ez a véleményed? Még messze vagyok a diplomától, csak tapasztalatszerzés miatt szeretnék jelentkezni.


Szerintetek ha nem engednenek el, akkor hagyjam ott őket? Egy bankról van szó, később diploma után esetleg dolgozhatnék náluk, vagy "emlékeznének" rám és nem foglalkoznának velem?

2017. jan. 5. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt csak a munkáltató tudja, hogy elenged-e vagy sem.


(Én nem engednélek el, számomra furcsa, hogy fontosabb a szórakozás mint a munka - de ez privát vélemény, máshol lehet, hogy másképp gondolják, főleg ha a munkád nem lenne életbevágóan fontos.)

2017. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy én ismerem a gyakornoki helyeket, simán elengednek, csak szólj időben. Ha lebetegszel se rúgnak ki 1 hét kihagyás miatt...
2017. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha interjún közli az ember, akkor határozatlan idejű rendes szerződésnél sem gond, csak szólni kell és maximum azt mondják, hogy találkozunk a síelés után, addig úgyis felesleges elkezdeni a betanítást.
2017. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fél éves szerződést írnánk alá. Szerintetek ezt az interjún közöljem? Ha igen akkor mikor, még az elején, vagy a végén ha netán kiderült, hogy felvettek? Vagy ne szóljak most, majd csak előtte 1-2 héttel?
2017. jan. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!