Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azoknál a munkaköröknél, ahol...

Azoknál a munkaköröknél, ahol megkövetelik a középfokú végzettséget (érettségi) ott a garantált bérminimumot meg kell adnia a munkahelynek?

Figyelt kérdés

Nagyon nem mindegy a FEOR besorolás. Operátorként dolgozok jelenleg egy olyan helyen, ahol általános iskolai végzettséget várnak el, de ma láttam egy álláshirdetést, ahol középfokú végzettséget várnak el ami nekem meg is van. Jelenlegi munkahelyemen a minimálbér emelkedése érintene, ha nem kerestem volna tavaly is a minimálbér felett. Erősen gondolkodok viszont rajta, hogy át kéne mennem a középfokús munkahelyre hátha ott megadnák a garantált bérminimumot ami ebben az évben 25%-al emelkedett.


Ti mit tudtok erről? Érdemes váltanom? Jobban járok anyagilag? Ahol érettségit várnak el ott kötelező a garantált bérminimum szerint fizetniük?


2017. jan. 9. 05:36
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem kötelező érettségire, csak szakmára
2017. jan. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ezt honnan vetted?
2017. jan. 9. 07:25
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Innen, itt a lista:

[link]


A feornak ehhez semmi köze

2017. jan. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem mit akarsz mondani ezzel a cikkel. Az érettségi bőven középfokú képzésnek számít. Te a középfokú szakképesítéssel kevered itt a paklit, de engem nem az érdekel.
2017. jan. 9. 07:53
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Te nem érted. A garantalt berminimumrol kereeztel. Arrol ott a lista mire jar. Erettsegiee nem.
2017. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!