Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjak eladói munkára...

Hogyan írjak eladói munkára önéletrajzot, ha eddig gyárakban dolgoztam?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és már 6 gyárban dolgoztam, voltak helyek ahol 1,5-2 évig voltam, de 2 hetes-1 hónapos munkaviszonyok is. Illetve ezek között több hónapnyi üres idő, amit álláskereséssel töltöttem. Ezeket muszáj bele írnom, vagy elég csak a több éves helyeket? Ha felvennének, és odaadom a rózsaszín könyvet, nem fognak rákérdezni, hogy a többit miért tagadtam le? És az üres időket hogyan magyarázhatom? Valójában mindenhol én mondtam fel, és jobb munkát akartam találni, mert nem bírtam ezeket a körülményeket, de aztán mindig pofára estem, és újra csak gyári munkára vettek fel. Most is keresgélek jobb lehetőséget, de mostmár nem akarom feladni a reményt, és visszamenni betanított munkásnak. Érettségim és kereskedő-boltvezető okj-m van. De ezt még régen végeztem el, gyakorlatom nincsen, mert ahogy nem vettek fel dolgozni pár hónap után sem, elmentem gyárba, és belekerültem ebbe az ördögi körbe, hogy gyakorlat nélkül nem kellek sehová. A tanfolyamon sem volt érdemi gyakorlatunk, tulajdonképpen leigazolták mindenkinek az órákat, csak fizessünk és vizsgázzunk le sikeresen. Pedig szívesen dolgoznék egy kisebb boltban eladóként, nekem ez nagyon jó munka lenne a gyárak világa után. A probléma az, hogy nem tudok olyan önéletrajzot írni ami csábító lehetne egy munkaadónak, hiszen semmilyen gyakorlatom nincsen, úgy kellene betanítaniuk, ezt meg értelemszerűen senki nem akarja, ha van másik 50 ember több éves tapasztalattal. Pedig sokaknak ez is lenézett gyűlölt munka, amit muszájból csinálnak és jobbra vágynának, számomra pedig ez megvalósult álom lenne, és megbecsülném, ha nem kellene 3 műszakban a koszban robotolnom.
2017. jan. 9. 17:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!