Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak a gyári és gyorséttermi...

Csak a gyári és gyorséttermi munka jöhet szóba?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, szakközépbe szakácsnak tanultam de végül nem fejeztem be mert rájöttem, hogy nem szeretném ezt csinálni. Jelentkezem egyetemre, ahová nagy valószínűséggel fel is vesznek, de szeptemberig még rengeteg idő van. Mit kezdjek magammal addig? Rabszolgának nem akarok elmenni, annál többre tartom magam
2017. jan. 9. 19:58
 1/6 anonim válasza:
Érettségi is szakma nélkül nem sokra mész. árufeltöltő áruházakba talán, de lehet még oda is kell érettségi.
2017. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor marad az egyéni vállalkozás. Hajrá!
2017. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért 19 évesen még bőven belefér, hogy rövidebb ideig végezz valami szarabb munkát is. Életében mindenkire ráfér legalább egyszer egy szar munka én azt vallom. Szél dolog az ha többre tartod magad, csak nehogy átess a ló túloldalára és sokat képzelj magadról egyenlőre a semmire.
2017. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elvégeztem a szakács szakmát,de egy napot sem dolgoztam benne.

Nem fogsz belehalni a gyári melóba,én is csináltam.

Ha van jogsid jelentkezhetsz sofőrnek,én árutérítőként is dolgoztam,nem volt rossz meló,a kocsit még meló után is használhattam.

2017. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vendéglátás? Pincérnek felvesznek szerintem, ha van minimális kiállásod, meg a vendéglátáshoz is konyítasz már valamennyire.
2017. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán kibírsz pár hónapot egy rosszabb munkahelyen. Főleg most, ha nincs sok választásod. Sokan megteszik, és lám, nem halnak bele.
2017. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!