Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék ebben az...

Hogyan lehetnék ebben az esetben autószerelő?

Figyelt kérdés

Most végzek Járműmérnöki BSc szakon és nagyon vonz az autó szerelés is. Sok mindent megtanultam egyetemi éveim alatt, de kérdés hogy ezzel a végzettséggel mehetek akár szerelőnek vagy kell hozzá még plusz képzettség? Autószerelő okj-t néztem ott tudnék elfogadtatni tárgyakat? Vagy így már el lehetne helyezkednem szerelőként is akár?


Köszönöm szépen előre is a segítségeteket.



2017. jan. 9. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A járműmérnök nem szerelő. Ha hivatalosan szeretnéd csinálni, szerintem meg kell szerezned a szakképesítést. De próba, szerencse. Add be a jelentkezésed néhány szervizbe, majd kiderül, mit szólnak.
2017. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet neked 80 féle papírod ha nem értesh ahoz amit csinálsz, meg kb. semmi tapasztalatod. Spanom simán karosszéria lakatosként végzett de annyira jó az érzéke az égészhez, hogy szerelést is csinál már évek óta és a nagy öregek a szakmában is rá támaszkodnak. Ha holnap felmond még aznap talál másik munkahelyet baromi jó fizetéssel.
2017. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Elhelyezkedtél azóta autószerelőként?

2020. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Autószerelő nem lehet papír nélkül, akkor se, ha ő a legszuperebb járműmérnök és fejből felépít, beállít egy V8 motort, és sz-pás nélkül kicseréli a BMW X5-ön a lengőkart.
2020. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!


Nem helyezkedtem el azóta autószerelőként. Mérnökként dolgozom, de mellette sok autós tartalmat olvasok és próbálom fejleszteni magam ebben a témakörben. Idővel természetesen szeretnék egyéb autós végzettséget is szerezni majd, amivel szerelhetek.

2021. aug. 8. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!