Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem dolgozom már majdnem 2...

Nem dolgozom már majdnem 2 éve, ebből adódóan az önéletrajzomban ugye hiányzik 2 év, voltak kisebb munkáim amik nem voltak bejelentve, illik ezt beleírni az önéletrajzba?

Figyelt kérdés
Mármint a kisebb munkákat illik-e beleírni. Kísérőlevélbe mindig beleírom és el is mondom személyes interjúkon, de mivel nem hívnak sok helyre, gondoltam bele kéne oda is írni.
2017. jan. 11. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beleírhatod a cégnevet is ami nem volt bejelentve, persze csak ha nem a NAVhoz adod be az önéletrajzodat.

Vmi olyasmit kell írni, h x-x évig projektmunkák,

és akkor alá írod felsorolva a cégek neveit, akinek dolgoztál. ha magánszemély akkor elég odaírni h magánszemély.


sajnos tapasztalat h a cégek nem veszik komolyan az ilyesmit de jobb mint a semmi. amit még tudsz csinálni, hogy előadod mintha saját vállalkozásod lenne. nem hiszem h a buta HR-es libák tudnák, hol kell utánanézni, hogy bejelentett vllalkozó vagy-e

2017. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó tippet adtál, mert nekem eredetileg van egy szakmám amit már régóta nem űzök (masszőr), esetleg azt beírom hogy magánszemélyként csináltam? Az úgy jó lehet, nem tudnak "hogy utánanézni" ?
2017. jan. 11. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó úgy. Nem fognak utánanézni. Közük meg kb. semmi.
2017. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írd be, hogy őstermelő voltál, de feladtad , mert nem érte meg. Adóbevallást nem fognak tőled kérni.
2017. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!