Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 160 ezerért elmennél a...

Nettó 160 ezerért elmennél a BKV-hoz villamosvezetőnek? Túl kevés a villamosvezető

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 15. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

El...

Ennél kevesebbért is elmentem metróvezetőnek. Ja, bocs, az majdnem 20 éve volt... :D

2017. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem, a pizzafutárok többet keresnek ennél.
2017. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kiss_Eleonóra ***** válasza:
44%
Nem mennék mert a budapesti albérletlufi miatt egy garzonban élve alig tudnék megélni ott ennyiből.
2017. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Kérdés milyen feltételekkel, hány órában.


Nem mondom hogy álom fizetés, de őrülten magas végzettség nem kell hozzá, relatív "nyugis" munka. Jobban el vagy szeparálva a hülyéktől akár az úton akár a villamoson belül, nem úgy mint egy buszvezető. Érdekesebb mint 24 órában biztonsági őrködni, nem kell 2 percenként idegeskedő, sorban álló emberekkel kedveskedned mint egy bolti eladónak. Nem kell egész nap aszfaltoznod 45 fokban, vagy téglát pakolnod a mocsokban. Többnyire van fűtés, újakban légkondi is.


Ráadásul sokan diplomával nem keresnek sokkal többet, pedig ott több évnyi tudást kell használni és egész napos "agymunka" kell.

2017. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy szoba Pesten 60 ezer + rezsi. Aztán még nem éltél. Ha ebből félre tudsz rakni 20-30 ezer forintot akkor jó vagy.

Egy lakás 16 milliónál kezdődik. 16000000/20000=800 hónap 800/12=66,66 év. Meg se élnéd mikor vehetnél magadnak egy lakást. Minimum Netto 200 felett érné meg.

2017. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
oké, 5, a 60 plusz rezsit leveszed ebből a nettóból, és pont annyid marad, mintha minimálbért kaptál volna. Sokan élnek belőle, szóval ez rossz kifogás... aki nem akar dolgozni, mindig kidumálja.
2017. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Erősen elgondolkodtam, hogy ezt a kérést vajon Balázska írta-e ki, vagy csak kapóra jött neki, hogy idejöjjön lökni a baromságait.
2017. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"aki nem akar dolgozni, mindig kidumálja."

Dolgozzál húgyé szaré, és mondogasd ezt magadban. Én személy szerint nem tudnám úgy elképzelni az életem, hogy nincsenek céljaim. Havi 20-30 ezer forintból pedig nem lehet célokat megvalósítani. Max ha az a célod, hogy vegyél magadnak egy doboz cigit, és még jusson estére is egy fröccsre.

2017. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aludj el szépen kis Balázs.... Semmi közöm Balázshoz. Megint kezditek??
2017. jan. 15. 22:01
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdekel, hogy mennyiért dolgozol, és nem döglenék éhen de ennyiért nem dolgoznék. Ha nem lenne semmilyen iskolai végzettségem akkor beiratkoznék egy nyelvtanfolyamra és egy alap némettel kimennék mosogatni vagy a Mekibe dolgozni havi 1500 euróért az osztrákokhoz, nem bohóckodnék itthon. Kapnék 14 havi fizetést is ami kapásból 3000 euró a semmire egy évben + 10 év után járna nyugdíj, ettől alapból több nyugdíjt kapnék, itt meg nem lesz már nyugdíj se mire öreg leszek. Nem mondom, hogy ez jó, de iskola nélkül jobb mint itthon sz*ré dolgozni, aztán ledolgozom az életem és nincs semmim.
2017. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!