Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végzettség nélkül el lehet...

Végzettség nélkül el lehet helyezkedni irodai munkában?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Irodában is kell takarítani.
2017. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha beszélsz angolul felsőfokon, akkor érettségivel mehetsz SSC-be. Ha valami más nyelvet is megtanulsz mellé, akkor pláne.

Egyébként elég halvány rá az esély.

2017. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvastam több helyen is hasonló kérdést, az egyikhez írtam is, de itt is elmondom azért.

Ne igazán álmodozz végzettség nélkül irodai kényelmes munkáról. Én személy szerint az olyat is rühellem, aki egy sima érettségivel akar irodai munkára menni (nem írtad hogy megvan-e az érettségid, de ha igen, ne személyesen magadra vedd csak, és nem bántásból mondom). Saját magam is tapasztaltam, hogy a munkakeresésem során a saját irodai végzettségeimmel szerettem volna irodai ügyintézői munkát, és természetesen a frissen érettségizett kis fruskát vették fel... Mit tagadjam, igen ideges voltam rá. Addig, amíg akár csak a különböző középfokú OKJ-s ügyintéző szakmásokból van temérdek munkanélküli, akik mind igenis arra várunk, hogy a saját végzettségünknek megfelelően abba dolgozhassunk és ilyen munkakörbe, mert azért tanultunk, azért tettük, és fektettük bele az időt-energiát-pénzt, hogy letegyük és megcsináljuk hozzá ami jogosít rá, addig egy sima érettségis, és szakirányú végzettség nélküli ne akarjon kényelmes irodai fullos melót. Előbb tanuljon meg érte, és tegye le ami kell hozzá

2017. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!