Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 7 eves banki tapasztalattal...

7 eves banki tapasztalattal mennyi lehet a brutto fizetesi igenyem egy uj munkahelyen? Bank, penzugyi terulet, esetleg adminisztracio.

Figyelt kérdés
Agrar gazdasagi diplomam an,plusz banki felsofoku szakkepzes,valutapenztarosi vizsga,kozepfoku nyelvvizsga,, 2007 ota dolgozom banki teruleten,de jelenleg a masodik gyermekemmel vagyok itthon.Szeretnek munkahelyet valtani,de fogalmam sincs milyenek a fizetesek,mennyit tudnek megjelolni berigenykent.
2017. jan. 19. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak tudod, hogy mennyi a te fizetésed jelenleg, esetleg a munkatársakét is.

Interneten is vannak oldalak, ahol lehet találni fizetéseket.

Pénzügyi intézetnél én még nem találkoztam olyannal, hogy bérigényt kellett volna megadni. Egy időben jelentkeztem 1-2 helyre, és mindig megmondták, hogy mennyi az annyi. Pl. K&H-nál vidéken kezdőfizetésként bruttó 200+cafeteria+teljesítményfüggő bónuszt (ha úgy tetszik 13. havi fizetés) mondtak banki ügyintéző állásra. Az OTP-nél ugyanerre szintén vidéken kb. ugyanez volt. Takarékszövetkezetnél általában minimálbér, hacsak nem jó ismerősöd valamelyik leendő főnök.

Vagy szintén K&H, Bp-en, központban pénzügy/kontrolling területen kezdő fizetésnek bruttó 260+cafeteriát mondtak.

Szerintem minden bankban megvannak a sávok, amik között mozognak a fizetések különböző pozíciókban. Illetve nem hiszem, hogy pl. banki ügyintézőként sokat számítana néhány év tapasztalat, mert úgyis betanítanak és beletanulsz, de persze így már nem idegen a dolog.

2017. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
KH-nál én most br.250+caf+bónuszt kapok vidéki nagyvárosban, tapasztalattal.
2017. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!