Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sales marketing, aki kompetens...

Drogba56 kérdése:

Sales marketing, aki kompetens írja már meg legyen oly kedves, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Üdv! A kérdésem sales marketinggel kapcsolatos. Most fogok kezdeni egy cégnél, most nem írok nevet, de elviekben nagy cég, jelenleg különböző vendéglátási helyekre szóló kuponokat fogunk árulni. Szóval, a dolog úgy néz ki, h 1 eladott termék után 1500 ft jutalék üti a markom, 10 után már darabonként 2000. A jutalékot minden nap kp-ban kapjuk meg, így egész csinos összegeket lehet keresni. A termék, amelyet árulunk, nem rossz és kell is az embereknek, tehát ez a része szerintem okés, magam is láttam, így a kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez a fizetés része a dolognak tényleg így van, ahogyan azt itt leírtam (tehát ahogyan nekem elmondták)? Nincs apróbetűs rész? Adózás része hogyan nézhet majd ki (ezt mondjuk majd meg is kérdezem) ? Esetleges tapasztalatokat, hozzáértők véleményét nagyon szívesen vennék.
2017. jan. 27. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nyilván akkor fogod megtudni ezt amikor a szerződést látod hogy mit kérnek hozzá. lehet vállalkozóit kell majd kiváltanod, aminek lesz koltsege is meg egyeztetni lesz érdemes előtte könyvelővel is.


Ez az a fajta regionális, hogy kedvezményeket ad a katalógusban megjelenő éttermekben? Annyira nem rossz ha betalálsz veke olyanokat akik járnak oda vagy ismerik azokat a helyeket.

2017. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, az, azért is írtam, hogy nem rossz a termék, meg az emberek is pozitívan állnak hozzá, a pénzügyi része ami kissé homályos számomra, vagyis annak a háttere. Köszi a választ! :)
2017. jan. 27. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nem a marketing one?

Ezt úgy hívják piramis. A kezdő, vagy elkeseredett álláskeresőket szédítik nagy összegekkel úgy, hogy 8-10 órát kell a városban tukmálnod felesleges dolgokat. Kupon, színházjegy stb. Kiadnak egy kerületen egy adott helyet és pár társat, akik azzal fognak szédíteni, hogy ők tele lettek pénzzel. Aztán az irodában a főnök azzal, hogy húú neked is lehet saját irodád, meg lóvéd.


Első interjús próbanapom ez volt, jegyet tukmáltunk boltosoknak. Rohantam haza.

2017. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ utolsó! De leírnád, hogy miben látod ennek a kamu mivoltát? Mármint hogy a pénzt tekintve mi a helyzet a dologgal? (amúgy nem a marketing one, de sok mindenben hasonló, amit leírtál)
2017. jan. 29. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!