Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pár nap múlva lesz az utolsó...

Pár nap múlva lesz az utolsó körös interjúm az egyik cégnél, ahova jelentkeztem. (Beszélgetés a vezetővel+bértárgyalás) Mennyi gondolkodási időt szoktak adni ez után? (szoftverfejlesztő vagyok)

Figyelt kérdés

Egy másik lényegesen szimpatikusabb helyre is beadtam a pályázatom. Náluk viszont 3 próbanapot le kell dolgozni mielőtt felvennének. (ez nekem is nagyon tetszik, hogy ki tudom próbálni a helyet) Most még próbaidőn vagyok, szóval bármikor fel tudok mondani, viszont addig nem tenném meg, amíg nincs egy új ajánlat a kezemben.

Tehát az interjút követő napon tudok legkorábban felmondani, és utána még sort kell kerítenem a 3 próbanapra és csak utána tudok választ adni a cégnek. Szoktak 1,5-2 hetet várni, miután megkaptam az ajánlatot?



2017. jan. 28. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2017. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az interjún szinte kizárt, hogy rögtön ajánlatot kapsz, de olyanról mar hallottam, hogy mire hazaért interjúról, már várta az ajánlat. Ebben benne lesz, hogy meddig kell választ adnod, mi ezt látatlanban nem tudjuk megmondani. Ha gyorsan kell ember, akkor rövid a határidő, ha ráér, akkor hosszabb. Én kaptam már ajánlatot pénteken, ahol hétfőre vártak választ, de olyant is, ahol volt két hetem. Az általános szerintem valahol a kettő között van. Viszont, hacsak nem kell azonnal kezdened, bármikor visszamondhatod az elfogadott ajánlatot is. Egyszer elfogadtam egy ajánlatot, felmondtam, úgy volt, ha lejár az egy hónap felmondási időm, kezdek az új helyen. Viszont közben kaptam egy másik ajánlatot is, így másfél héttel a tervezett kezdés előtt visszamondtam az eredetit.
2017. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Tehát az interjút követő napon tudok legkorábban felmondani, és utána még sort kell kerítenem a 3 próbanapra"


Inkább szabadságot vennék ki arra a 3 napra. Mi van ha azt mondják, hogy mégse alkalmaznának és akkor ott vagy munka nélkül.

2017. jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbaidő alatt nem nagyon tudok szabadságot kivenni.
2017. jan. 29. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!