Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérigényt később lehet növelni?

Bérigényt később lehet növelni?

Figyelt kérdés
Alacsony bért kértem az interjún, ha letelik a próbaidő, akkor jogosan kérhetek bérnövelést? 220 ezres bruttó igényem volt, észak-nyugati területen, műszaki BSc diplomával, pályakezdőként.

2017. jan. 29. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor kérhetsz béremelést. A munkáltató majd eldönti, hogy megadja-e. Ha nem, akkor meg majd te eldöntöd, hogy dolgozol-e a jelenlegi béredért, vagy továbbállsz.
2017. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy "jogosan"? Amúgy az első jól mondja, kérni kérhetsz, de ha 220ban állapodtatok meg, néhány hónap alatt kétlem, hogy annyit letettél az asztalra, hogy emelnének. Csak azért, mert úgy érzed, jó lenne többet keresni.
2017. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért érzem jogosnak, mert gyártósor munkás keres itt ennyit. Én elkezdek dolgozni pályakezdőként és látják azt, hogy rendesen teszem a dolgomat, akkor van-e esélyes. Azért kérdeztem csak. Köszönöm a válaszokat. Maximum tényleg lépek tovább :)
2017. jan. 29. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:

"Azért érzem jogosnak, mert gyártósor munkás keres itt ennyit."


Hát ezzel az állásinterjú előtt kellett volna tisztába keveredni. Már az indítást eltoltad, hogy alul értékelted magad. Vajon mi lesz a következő hiba?

2017. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy darabig sajnos szerintem se lesz emelésed. Mindig egy céghez való bekerüléskor/esetleg majd később cégváltáskor lehet jelentősen alkudni.


Amúgy ez a 143 ezer nettó tényleg elég alacsonyra sikeredett. Pláne északnyugaton.

2017. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!