Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kis óraszámnál milyen bérigény...

Kis óraszámnál milyen bérigényt adjon meg a jelentkező?

Figyelt kérdés
Kis zsebpénz kiegészítőnek találtam munka lehetőséget, ami kb havi 20 órát vesz igénybe, és az van a hirdetésben, hogy jelentkezés bérigénnyel. Na már most ilyen kevés óraszámnál nem néz ki hülyén, hogy és a bérigényem teszem azt 10 ezer forint...?

2017. jan. 8. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem néz ki hülyén, ha egy kis óraszámú munkáról van szó, akkor nyilván kisebb bérigényt is kell megadni. (Persze gondolom a számok csak példák, de azért 20 óra munkáért 10 ezer forint nekem kevésnek tűnik, de nyilván a munka jellegétől függ.) Egyébként akár azt is csinálhatod, hogy nem havi bért adsz meg, hanem órabért.
2017. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, az órabér jó megoldás! (16 óra van megadva pontosan)
2017. jan. 8. 23:32
 3/3 anonim ***** válasza:

20 óra munkára 734*20=14680 Ft minimálbér nem szakmunkára, szakmunkára pedig 20*926=18520 Ft.

Ennyit minimum fizetniük kell. Persze kérj ennyit Te is!

2017. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!